Zorlu Enerji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

zorlu-enerji

Zorlu Enerji İş Başvuru Formu

Zorlu Enerji İş Başvurusu yaparak Zorlu Enerji’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Zorlu Enerji iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Zorlu Enerji Grubu, hedeflerine ulaşmasındaki en büyük kaynağının çalışanları olduğuna inanarak; vizyonu, misyonu, ilke ve değerlerini destekleyen sistemler yaratmakta; iş hayatını geliştirmek, zenginleştirmek ve kolaylaştırmak için çabalamaktadır. İnsan kaynakları politikasını oluştururken Grup şirketlerine karşı sorumlu, çalışanlarına karşı duyarlı, iletişimde olduğu tüm paydaşlara karşı saygılı olmayı öncelikle hedeflemiştir.

İnsan kaynakları alanında kaliteli işler çıkarmaya,

Grup şirketlerinin hedeflerine ulaşması için en etkin şekilde desteklemek adına insan kaynakları süreçlerini her zaman güncel tutmaya,

İnsan kaynakları alanındaki tüm işlerde etkinliği ve verimliliği artırmaya,

Çalışanlarına hizmet verirken, iletişim kurarken veya sistem geliştirirken teknolojiyi ve gelişmiş metodları kullanmaya,

Çalışmak için uygun ortamlar hazırlamaya çalışır.

Zorlu Enerji Grubu, yetkin çalışanları bünyesine katmaya; yüksek potansiyelli çalışanları elde tutmaya gayret gösterir. Enerji sektörünün uzmanlarını şirket içinde yaratmak için eğitim, gelişim ve öğrenme faaliyetlerini destekler.

Zorlu Enerji Grubu’nda personel departmanından insan kaynaklarına geçiş 2005 yılının sonlarında başlamıştır. Bu tarihten itibaren geliştirilen stratejik İK uygulamaları ile kurumsallaşma sürecine destek olunmuş; birim, bugün yönetimin önemli destek fonksiyonlarından biri haline gelmiştir. Zorlu Enerji Grubu’nun yeni işleri ile büyümesinden dolayı artan çalışan, lokasyon, iş alanı sayısı, yeni insan kaynakları sistemlerinin yaratılmasına vesile olmuştur. Bugün işe alımdan işten ayrılmaya kadar olan süreçte çalışanların motivasyonu, gelişimi ve etkin şekilde çalışmaları için yeni sistemlerin geliştirilmesine devam edilmektedir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye Zorlu Enerji Grubu
Trakya Bölgesi – Genel Başvuru Türkiye Zorlu Enerji Grubu
Satış Operasyon ve Faturalama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Zorlu Enerji Grubu
Makine Teknikeri Manisa Zorlu Enerji Grubu

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. elektrik formeniyim yurt dışı projelerde görev almak istiyorum uzmanlık alanım A.G hastahane otel fabrika arıtma tessisi aliş veriş merkezleri büyük ölçekli konut ve teknik liseler projeleri yurdışında Libya Irag bağdat Erbil K.K.T.C de görev aldım.saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*