Digiturk İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

digiturk

Digiturk İş Başvuru Formu

Digiturk İş Başvurusu yaparak Digiturk’ün ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Digiturk iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Günümüzde, tüketiciye sunulan ürünün yanısıra sunulan hizmetin kalitesi de ürün kadar etkili olmaktadır. Digiturk, üyeleriyle aynı hisleri yaşamak, üyelerimize eğlence kaynaklarının tümünü sağlamak misyonu ile ilerlemektedir. Bu nedenle; en iyi ve en çeşitli içeriğini, en iyi şekilde sunmayı ve satış sonrası bayi ağı, teknik servisleri ve müşteri hizmetleri ekibiyle de hizmet kalitesini sürdürmeyi ilke olarak benimsemiştir.

Yenilenen logomuzla, çok yalın, çok yakın ve çok yaratıcı bir değişim geçiriyoruz. Bu süreçte hepimiz büyük bir heyecan içindeyiz. Yeni logomuzla, müşterilerimize yenilenen kültürümüzü de paylaşmak isteriz. Digiturk olarak, artık ona ulaşmak isteyenlere daha yakın, tüm ekibiyle daha yalın ve daha yaratıcı olmaktan büyük zevk duyacağız.

Digiturk, üyelerine ve hedeflerine odaklanarak, olduğu gibi doğal, açık ve fark yaratma hedefleriyle, yine yenilikçi ve yine lider olmak için çalışmalarına devam etmekte. Önceliklerimiz üyelerimizin isteklerini daha iyi anlayabilmek için daha iyi bir dinleyen olmak, üyelerimizi sahiplenerek, daha sıcak ilişkiler kurabilmektir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*