Kafecan Gıda İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

kafecan-gida-is-basvuru-formu

Kafecan Gıda İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Kafecan Gıda iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Kafecan Gıda şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Kafecan Gıda insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;
Kafecan Gıda firmasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Misyon

Kurulduğu ilk günden bu yana; adil, etik kurallara bağlı ve tutarlı iş anlayışı çerçevesinde hizmet üretmeyi ilke edinen KAFECAN, müşteri odaklı bir kurumsal yapıyı benimsemiştir. Hiçbir ayrım gözetmeksizin, büyük küçük çalıştığı bütün firmalara aynı kaliteyi ve hizmeti sunmak, KAFECAN´ın insana değer kriterinde vazgeçilmez bir prensiptir.

Kalitemiz ve güven veren hizmet anlayışımızla ihtiyaç duyulan her projeyi en iyi çözüm önerileri ve müşteri memnuniyeti sağlayarak gerçekleştirmektir.

Vizyon

Tecrübemiz ve başarılarımızla bizi biz yapan değerlere bağlı kalan, yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden, hep en iyisini yapmak için çalışan ve tecrübelerini deneyimlerine yansıtarak; Müşteri memnuniyetini artırma, yeni ve daha istikrarlı bir pazar yapısı oluşturma, katma değeri daha yüksek ürünlere yönelme, ihracatı artırma hedefleriyle; KAFECAN markasını uluslararası arenada öncü bir marka haline getirmek…

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Pazarlama Direktörü Antalya Kafecan Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş
Teknik Müdür Antalya Kafecan Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş
Yönetici Asistanı Antalya Kafecan Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*