Yarış Kabin İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

yaris-kabin-is-ilanlari

Yarış Kabin İş Başvuru Formu

Yarış Kabin İş Başvurusu yaparak Yarış Kabin’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Yarış Kabin iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yarış Kabin A.Ş Tarihçesi Sektörünün lider kuruluşu olan Yarış Kabin, 1976 yılında hep düzenli ve kaliteli üretim yapmak stratejisiyle Hüseyin Yarış’ın tavsiye ve desteğiyle Nazmi Yarış ve Hasan Yarış tarafından traktör emniyet kabini yapmak üzere Balıkesir’de kurulmuştur.Yarış Kabin 1979 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek İstanbul Teknik Üniversitesine Traktör Kabininin can güvenliği için önemini test ettirip Traktör Kabinlerinin taşıt ruhsatlarına işlenmesini sağlamıştır. Yarış Kabin 1982 yılında şirketleşmeyi seçerek Limited Şirket olmuştur. Yurtiçi satışlara ek olarak Yarış Kabin 1995 yılında ilk ihracatını Yunanistan’a yapmıştır. Yunanistan ihracatını 1997 yılında İspanya ve 2004 yılında İtalya ihracatları takip etmiştir. Yarış Kabin 1996 yılında İzmir Yolundaki 10.000 m2lik modern fabrikasında seri üretime başlamıştır.Yarış Kabin 2001 yılında Anonim Şirket olmuştur. Yarış Kabin 2011 yılında en ileri teknolojiyle donatılmış olan 30.000 m2lik kapalı alanda (104.000 m2lik açık alan) yeni Balıkesir Organize Sanayi Fabrikasında üretime başlamıştır.Yarış Kabin 2005 yılında kardeş kuruluş olan Yarış Otomotiv fabrikasını Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde açmıştır.Günümüzde Yarış Kabinde ve Yarış Otomotivde toplam 1000’e yakın çalışan istihdam edilmektedir.

Başvuru formu için tıklayın.

2 yorum

  1. askerlik engeli olmayan pazarlama alanında ve bilgisayar kullanımında 3yıllık deneyimi olan ünüversite öğrenimi gördüm.Firmanıza iş başvurusunda bulunmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*