Balıkesir Elektromekanik Sanayi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

balikesir-elektromekanik-sanayi

Balıkesir Elektromekanik Sanayi İş Başvuru Formu

Balıkesir Elektromekanik Sanayi İş Başvurusu yaparak Balıkesir Elektromekanik Sanayi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Balıkesir Elektromekanik Sanayi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Lojistik

BEST A.Ş.’nin Lojistik birimi çalışanları, kendi alanlarında 15 yıldan fazla deneyimi olan  uzman elemanlardan oluşmaktadır. BEST A.Ş. bütün operasyonlarını verimli ve etkili bir şekilde yönetebilen bir ERP sistemi kullanmaktadır.

ERP sistemi uygulamasının üstüne,  BEST A.Ş. operasyonlardaki riskleri azaltmak ve söz verilen teslim tarihlerine tam olarak uyabilmek için, İşlemler ve Veri Yönetim Sistemi kurmuştur. Bu sistem, bütün Mühendislik, Lojistik ve Üretim işlemlerinin her aşamasını kapsamaktadır.

Mühendislik

Mühendislik bölümünün baslıca görevi herbir transformatörü benzersiz kabul edip, gerilim, güç, iklim, sistem yapısı, gürültü düzeyi ve daha birçok faktörü göz önünde bulundurarak optimum tasarımlar gelistirmektir. Mühendislik bölümü bu kriterleri müsteri kriterlerinden ödün vermeden, maliyeti de hesaba katmak suretiyle güvenilir tasarımlara dönüstürmekle yükümlüdür.

Üretim

BEST A.Ş., iki farklı bölgede, Yağlı Güç ve Dağıtım Transformatörleri, Kuru Tip Dağıtım Transformatörleri, Reaktörler ve Mekanik parçalar üretmektedir.

ASB Transformatör Üretim Birimi, Balıkesir şehir merkezine yakın bir bölgede, 1966 yılından beri çalışmaktadır. Detaylı bilgi için, sitemizin  “ ASB Transformatör Üretim Birimi”  bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

OSB Transformatör Üretim Birimi, Balıkesir şehir merkezine 16 km uzakta Ocak 2009’dan bu yana hizmet vermektedir. Bu birimimiz, en son teknolojilerle inşa edilmiş olup, Türkiye’nin en büyük ünitesidir. Detaylı bilgi için, sitemizin “OSB Transformatör Üretim Birimi” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

OSB Mekanik Üretim Birimi aynı bölgede 2006 yınlından bu yana faaliyet göstermektedir. Detaylı bilgi için, sitemizin “OSB Mekanik Üretim Birimi” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Açık pozisyonlar;

Pozisyon                        Şehir/Ülke                   Firma Adı

Supervisor Engineer Balıkesir Balıkesir Elektromekanik San. Tes. A.Ş.
Test ve Devreye Alma Teknikeri Balıkesir Balıkesir Elektromekanik San. Tes. A.Ş.
Şantiye Proje Müdürü Ankara Balıkesir Elektromekanik San. Tes. A.Ş.
Şantiye Elektrik Mühendisi Ankara Balıkesir Elektromekanik San. Tes. A.Ş.
Şantiye Yapım Müdürü Ankara Balıkesir Elektromekanik San. Tes. A.Ş.
Electrical Design Engineer Balıkesir Balıkesir Elektromekanik San. Tes. A.Ş.
Satınalma Mühendisi Ankara Balıkesir Elektromekanik San. Tes. A.Ş.
Konstrüktör Balıkesir Balıkesir Elektromekanik San. Tes. A.Ş.
R&D Electrical Analysis Engineer Balıkesir Balıkesir Elektromekanik San. Tes. A.Ş.
R&D Production Development Engineer Balıkesir Balıkesir Elektromekanik San. Tes. A.Ş.
Area Sales Manager İstanbul(Asya) Balıkesir Elektromekanik San. Tes. A.Ş.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

2 yorum

  1. iyi çalışmalr ben ercan dikilitaş aslen çanakkale bigalıyım balıkesir merkezde ikâme ediyorum 02 09 1976 doğumluyum doğum yerim avusturya 16 yıllık forklift ve vinç operatörüyüm biga içdaş A.Ş de çalıştım belgelerim var ihtiyaç halinde fabrikanızda çalışmak isterim .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*