Tekstilbank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

tekstil-bank

Tekstilbank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu

Tekstilbank İş Başvurusu yaparak Tekstilbank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tekstilbank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım Süreci

Yıllık insangücü planlaması doğrultusunda ihtiyaç duyulan pozisyonlar için deneyimli ve deneyimsiz eleman alımları gerçekleştirilmektedir. Yenibiriş sitesi aracılığıyla yapılan başvuruların değerlendirilmesi sonucunda, sınav ve görüşme aşamalarını geçen adaylara iş teklifi yapılmaktadır.

Deneyimli eleman alımlarımız, görevin niteliğine göre konusunda uzmanlaşmış adayların ilgili yöneticiler ve Bölümümüz ile yapacağı mülakatlar neticesinde gerçekleştirilir. Deneyimli eleman alımlarımız için sınav aşamamız bulunmamaktadır.

Deneyimsiz eleman alımlarında mülakat sürecinin yanısıra görevin niteliğine göre ingilizce, genel yetenek ve kişilik testi uygulanmaktadır.

MT Programı

Geleceğin yöneticilerinin bünye içinden yetiştirilmesi amacıyla, bankamız stratejileri ve sektör koşulları doğrultusunda belli dönemlerde açtığımız MT sınavı, işe alım süreci açısından farklılık arzetmektedir. Yenibiriş sitesinde verdiğimiz ilana başvuruda bulunan;

  • T.C vatandaşı olan,
  • 01.01.1990 ve sonrasında doğan, (askerlik veya yüksek lisans yapmış olanlar için 01.01.1988 ve sonrasında doğan),
  • Üniversitelerin, 4 yıllık lisans eğitimi veren fakültelerinin, yabancı dilde eğitim veren İktisat, İşletme, Hukuk, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Bankacılık ve Finans, İşletme Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
  • Çok iyi derecede İngilizce bilen,
  • Erkek adaylarda askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş,
  • Kendisini ifade ve iletişim yeteneği güçlü,
  • Analitik düşünme yeteneğine sahip

adaylar arasından, yapılan sınavlarda başarılı olan, mülakat aşamasını geçenler, Bankamızın Şube Paz

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*