Turkish Bank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

turkish-bank

Turkish Bank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu

Turkish Bank İş Başvurusu yaparak Turkish Bank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Turkish Bank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Turkish Bank İnsan Kaynakları Yönetimi; bankamız hedefleri doğrultusunda, üst yönetimin stratejik bir iş ortağı olarak, birimlerle koordineli çalışmaktadır.

Bankamız İnsan Kaynakları Yönetimi; kurumsal değerlerimize bağlı kalırken, kendi alanındaki uygulama ve gelişmeleri sürekli izleyen, yenilikleri adapte eden ve açık iletişimin ön planda olduğu bir yapıdadır.

ÇALIŞAN İSTATİSTİKLERİ

2014 Mayıs sonu itibariyle,

Genel Müdürlük ve 19 Şubemizde 269 çalışanımız bulunmaktadır.

• Çalışanlarımızın yaş ortalaması 38’dir.
• Kıdem ortalaması 6 yıldır.
• Çalışanlarımızdan 134’ü kadın, 135’i erkektir.
• Önlisans ve üstü eğitim almış personel sayısı 198’dir.

İŞ ve KARİYER OLANAKLARI

Üniversite Öğrencisi Adaylar: Üniversite öğrencisi adaylara bankamızda Hazine Yönetimi dışında, Genel Müdürlük birimlerinde ve Şubelerimizde sadece zorunlu staj kapsamında staj yapma imkanı verilmektedir.

Bankamızda staj yapacak öğrenciler önlisans 1. ve 2. sınıf , lisans 2. ve 3. sınıf öğrencileri arasından seçilmektedir. Stajyerlerimize yemek ve servis imkanı sunulmaktadır.

Yeni Mezun Adaylar: Yeni mezun adaylar, Yönetici Adayı ve/veya Müfettiş Yardımcısı sınavlarına girebilir, internet siteleri aracılığıyla yayınlanan ilanları takip ederek şubelerimizde gişede görev almak üzere Müşteri Temsilcisi pozisyonu veya Genel Müdürlük birimlerimizde deneyimsiz aday ilanlarına başvurabilirler.

Yönetici Adayı ve/veya Müfettiş Yardımcısı pozisyonları için genel yetenek sınavı uygulanmakta, geçerli TOEFL belgesi talep edilmektedir. Sınav sürecinde başarılı olan, geçerli TOEFL belgesine sahip adaylar mülakat sürecinde değerlendirilmektedir.

Açık Pozisyonlarımız İçin Tıklayınız

Deneyimli Adaylar: Büyümekte olan Bankamızda Şubeler ve Genel Müdürlük birimlerinde ihtiyaç duyulan çeşitli pozisyonların ilanlarına Bankamız internet sitesinden veya ilgili iş arama sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Açık Pozisyonlarımız İçin Tıklayınız

ÜCRETLENDİRME 

Ücret ve Ödemeler: Bankamızda ücret paketi, brüt maaş, İngilizce dil tazminatı ve diğer yan haklardan oluşmaktadır.

Çalışanlarımız 12 ay üzerinden ücret almakta, ücretler brüt maaş tutarı üzerinden ay sonlarında ödenmektedir. Bankamızda ücret zamları yılda bir kez Nisan ayında uygulanmaktadır.

Ücret zamlarında enflasyon oranı ve çalışanların performansı dikkate alınmaktadır.

EĞİTİM

Eğitimlerimiz, bankamızın hedef ve stratejilerine paralel olarak tüm çalışanlarımızın kariyer ve kişisel gelişim ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Eğitimler sınıf içi, iş başı eğitim veya web tabanlı eğitim olarak düzenlenir. Bazı eğitimlerimiz ise bankamızda konusunda uzmanlaşan çalışanlarımız tarafından verilmektedir.

Müfettiş Yardımcısı ve Yönetici Adayı olarak işe yeni başlayan deneyimsiz çalışma arkadaşlarımızın bankamıza adaptasyonlarını sağlamak, kurum kültürünü yerleştirmek ve temel bankacılık eğitimi vermek amacıyla eğitim programları organize edilmektedir. Deneyimli çalışanlarımız için ise oryantasyon programı düzenlenmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*