Şekerbank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Şeker-bank

Şekerbank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu

Şekerbank İş Başvurusu yaparak Şekerbank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Şekerbank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Deneyimsiz İşe Alım

Sektör deneyimi olmayan adaylara yönelik yılın farklı dönemlerinde yürüttüğümüz, işe alım programlarımızla ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz.

 • Müfettiş Yardımcısı

Bankamızın “Müfettiş Yardımcısı” pozisyonu için ilgili ilana yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Başvuruları olumlu bulunan adaylar Türkiye genelinde toplu olarak yapılan merkezi sınava davet edilir. Yapılan sınav ve mülakat sonuçlarında olumlu bulunan adaylar Teftiş Kurulu Başkanlığı’na bağlı olarak göreve başlamaktadırlar.

• Uzman Adayı/ Müşteri Temsilcisi

Bankamızın “Uzman Adayı-Müşteri Temsilcisi” pozisyonu için ilgili ilana yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Başvuruları olumlu bulunan adaylar Türkiye genelinde toplu olarak yapılan merkezi sınava davet edilir. Yapılan sınav ve mülakat sonuçlarında olumlu bulunan adaylar Genel Müdürlük Birimlerinde Uzman Adayı, Şube pazarlama kadrolarında Müşteri Temsilcisi olarak göreve başlamaktadırlar.

• Gişe Yetkilisi/Memur

Gişe Yetkilisi/Memur pozisyonları için, yayınladığımız ilanlara ve internet sayfamıza yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Bu kadrolara alım yapılacak adaylar; Genel Yetenek Sınavı, Kişilik Envanteri ve Mülakat sonuçlarına göre, bankanın ihtiyaçları doğrultusunda uygun bölümlere yerleştirilir.

Deneyimli İşe Alım

İşe alımlarımızda tüm pozisyonlar için doğru hedef grubuna ulaşılarak en uygun adayın seçilmesi amaçlanmaktadır. Kurum kültürüne uygun, açık iletişim ve sürekli gelişime inanan, kurum aidiyetine sahip, müşteri ve sonuç odaklı adayların bünyemize katılması hedeflenmektedir.

Ayrıca deneyimli işe alımlarımızda; adayların pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi, deneyim ve yetkinliklere sahip olması beklenmektedir.

Şekerbank’lı olmak…

Şekerbank; dürüst, kendisinden neler beklendiğini bilen, dinamik, çalışkan, kendini her zaman geliştirmek isteyen çalışanlarla ilerlemeyi kendisine ilke edinmiştir.
Birlikte paylaşmayı, üretmeyi, araştırmayı destekleyen bankamız tüm çalışanlarına eşit fırsatlar tanır.

İnsan Kaynakları Politikamızın temel unsurları;
Çalışanlarımıza kendilerini teknik bilgi ve kişisel yetkinlik olarak geliştirebilecekleri ortamı yaratmak,
Tüm çalışanlarımıza uygulanabilir, açık ve anlaşılır Kariyer Gelişim ve Planlama sistemini kurmak ve devamlılığını sağlamak,
Yüksek performansı ödüllendirmek,
Görev ve sorumluluklara göre oluşturulan adil ücret sistemini uygulamak,
Her düzeyde iletişime açık bir ortamı kalıcı hale getirmek,
Kurum kültürünü ve kurumsal değerleri benimseyen, etik ilkelere uyumlu çalışanlara sahip olmaktır.
Böylece bankamızın çalışan memnuniyeti ve bağlılığı açısından fark yaratan bir kurum olmasını sağlamaktır.

Başvurmak için tıklayın.

2 yorum

  1. mrhb.izmir buca da ikamet etmekteyim.Şuan bir firmada satış bölümünde görev almaktayım.Bankanızda karıyerim adına çalışmak istiyorum.Yaşım 25 boyum 1.76 kılom 85 .Askerlik sorunum yok.Evlı ve 1 çocuk babasıyım. teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*