Tav Havalimanı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

logo-tav

Tav Havalimanı İş Başvuru Formu

Tav Havalimanı İş Başvurusu yaparak Tav Havalimanı’nın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tav Havalimanı iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İK POLİTİKALARI

TAV Havalimanları, başarısının temeli olan insan sermayesini, eşit fırsat ilkesiyle uluslararası standartlarda yönetmeyi ve çalışanlar tarafından tercih edilen kuruluş olmayı ilke olarak benimsemiştir.

Temel politika, işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturarak insan kaynaklarını çağdaş ölçütlere göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir. İnsan Kaynakları yönetimi, dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmayı; böylece Şirket hedeflerine etkin ve verimli biçimde ulaşılmasını desteklemekle yükümlüdür.

TAV’da insan sermayesi stratejisi, kurumsal öğrenme anlayışı ile yapılandırılmıştır. Türkiye’de havalimanı işletmeciliğinde öncü ve lider olan TAV Havalimanları, edinmiş olduğu bilgi, deneyim ve ‘know-how’ı kurumsallaştırmayı ve kuruluşun her düzeyine yaygınlaştırmayı temel stratejileri arasında konumlandırır.

İK Vizyonu : Entegre insan kaynakları uygulamaları ile sektörde, Türkiye’de ve Dünya’da öncü olmak.

İK  Misyonu : Grubun iş stratejilerine paralel insan kaynakları yönetimi ile tüm şirket ve bölümlere iş sonuçlarının iyileştirilmesi, yüksek performans kültürünü oluşturup teşvik ederek, tüm paydaşlar için değer yaratılmasına yönelik stratejik destek sağlamak.

TEMEL İLKELER

 Organizasyonel yapılar TAV holdingin stratejik planlama süreçleri ve iş gereksinimlerine paralel olarak oluşturulur ve tekrar gözden geçirilir, insan kaynakları ihtiyaçları tanımlanır ve iş gücü yönetimi planlanır.

 Bireysel ve kurumsal performansın, grubun tüm aktivitelerinde müşteri odaklı ve yenilikçi yaklaşımlarla geliştirilmesi temel bir unsurdur. Tüm üst yönetimin ve çalışanların değer ve fark yaratan iletişim ağları açık bir ortam oluşturması ve büyütmesi beklenmektedir.

 Kalitesi yüksek ve ölçülebilir süreçlerin ve yönetiminin ürünleri ve hizmetleri, yüksek müşteri memnuniyeti (iç ve dış), süreç verimliliği ve bütünleşmesi temel yönetim prensipleridir.

 İş mükemmelliği ve sürekli başarıya sistemlerin ve süreçlerin ölçülebilir parametreler doğrultusunda birbirleriyle entegre olmaları yoluyla ulaşılır.

 Ana felsefe kurumsal ve bireysel performansın değerlendirilmesi ve yönetilmesidir. Çalışanların verilen sorumlulukları yerine getirmedeki başarıları, yetkinlikleri, işlerine olan katkıları, ve kurumsal başarıları baz alınarak değerlendirilirler. Yüksek performans ayrıştırılır ve belirli uygulamalar çerçevesinde ödüllendirilir.

 Seçme ve yerleştirme süreci eşit koşullar prensip alınarak gerçekleştirilir. Yerel ve uluslararası kaynaklardan bulunan en uygun aday pozisyona yerleştirilir.

 Tüm çalışanların bilgi birikimini, becerilerini ve yetkinliklerini kuvvetlendirmeleri beklenmektedir. Şirket, gelişimin bireysel bir girişim olduğunu düşünür, gerekli kaynakları sağlar ve kişileri destekler.

 Pozisyonların ücretlendirmesi iş tanımı, sorumluluklar, gerekli nitelikler ve pazar değerleri göz önüne alınarak belirlenir.

 Tüm çalışanlar kurumsal yönetim prensiplerini kabul ederler. Bu prensipler insan itibarına ve işine saygı, açık ve dürüst iletişim ve iş etiğidir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

22 yorum

 1. Slm Ben borucuyum tav firmasinda calismak istiyorum ekibimde var tercihimiz yurt disi 2 gun sonra turkiyeye gelicez su an azerbaycan dayiz sizde uygun gorurseniz sizin projeleriniz de calismak istiyorum benim no 0542 251 88 13

 2. Ankarada hikamet etmekteyim yurt dışı tecrübem var meslegim mermer ve granit montajı 15 yıllık çalışma geçmişim var ve büyük mermer firmalarında yetiştim . ihtiyacınız olursa 538 329 4819

 3. merhaba ben hatay,da oturuyorum 6 senelık alcıpan kartonpıyer boya ustasıyım saudı arabıstan mekke,dekı şantıyenızde çalısmak ısterım tel.05356147372 degerlendırırsenız saygılar.

 4. Beton pompa oparatörü ” Murat canruh . kulandığım . mobil . Beton pompası markaları “SCHWING . PUTZMEISTER . CİFA . SERMAÇ . JUNJIN . ZOOMLION .” mobil .. beton pompasında . 26 . yıl çalıştım ” ayrıca sabit yer beton pompasını kulaniyorum . Sürücü .. belgem …var …E …sınıfı ….İş .. makinası kulanma …belgesi.. var. G. sınıfı .. ayrıca ..” forklif ” hiyap . kullanırım . Ağır.. vasta … şöförüyüm . . .. . Rusiyada – 12 – yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta .. moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat;ta – sent .. petresburg ta . 2 . yıl ” ekipbaşı olarak çalıştım . Antyapı inşaat ta moskovada çalıştım ” Esta inşaat;ta soçi ,de rostof ta gırasnodar da çalıştım ” . .. Libiyada STFA inşaat;ta ve – Dubai de ” çukurova baytur inşaat ta çalıştım. Türkiyde – 14 – yıl inşaat şirketlerin de ve hazır beton şirketlerinde çalıştım . beton pompa ” arzalar. .konusunda .ustayım.. arzayı kendim giderebiliyorum daha önce.”arza konusunda ” servislerde kurs aldım ,, hertürlü arzadan anliyorum .. bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum ” ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda .. ustayım — oTo eletirik konusunda.. tercübeliyim . yurtdışı işi ariyorum . tel .0537 854 85 20 – – 0539 553 90 13 .

 5. Sizin gibi ailemi ortamı olan firmanızda görev almak çok güzel bir duygu sizinle bir ömür çalışmak isterim sizde uygun görürseniz minnette kalırım05438662811

 6. Merhabalar!Adım Mete ARAS.İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI HAVAŞ(2005-2010)TGS(2010-31/03/2023)tarihleri arası’nda çalıştım.Eğer siz değerli yöneticilerimiz uygun görürlerse,TAV İNŞAAT veya TAV HOLDİNG bünyesi’nde çalışmak isterim.Kat kaloriferi,doğalgaz,su tesisatı,sıhhi tesisat ve banyo ekipmanları montajı’nda çalıştım ve deneyimim vardır.Gerek havalimanı’nda TAV HAVALİMANLARI,gerekse sizlerde uygun görürseniz TAV İNŞAAT bünyesi’nde çalışmaktan mutlu olacağımı bilmenizi isterim.En içten saygılarımla.0539 728-61-71

 7. Cevdet ay 1968 ayon dinar goğumluyum inşaat ustasıyım aynı zamanda mantolamacıyım 2011 2013 ekon tunusta çalıştım olumlu olursa yurt dışıişlerinizde çalışmak isyiyorum saygılar cep no 05348125809

 8. ben mekin gülec acil iş arıyorum b+e ehlıyetım var temızlik kargo cay yemek işlerınden iyi anlarım ne iş olursa yaparım evlıyım eşim astım hastası cok magdurum 05319103019

 9. selam ben mustafa yeşilyurt istanbül bahçelievler te yaşiyorum evli iki çöçük babasiyim 15/10/1971/ doğümlüyüm calişmayi severim e sinifi ehliyedim var src2 src4 belgem var şöfö çalişabilirim üçak aldi olabilir demizlik olabilir hicbir sağlik sorunum yok ivedilik le sizinle calişmak isdiyorum çunku işe cok ihdiyacimvar telefon 533/233/35/27

 10. Loder yülleyici operatörüyüm tam zamanlı iş arıyorum
  İstanbul 3.havalinında çalıştım
  Aksarayda Nigde Ankara oto yol işinde çalıştım
  GAT, HİDROMEK640W,KAWAZAKİ90, WOLVO, HUNDAİ, KOMATSU480,JCB456,

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*