Adecco İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Adecco Group Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Adecco Group personel alımlarına hız kesmeden devam ediyor. Uluslararası bir firma olan ve dünya çapında personel alımı yapan Adecco Group ’un iş başvuru formuna ve gerekli şartlarına aşağıdaki makalemizden ulaşabilirsiniz.

Adecco Group Hakkında

7000’in üzerinde kişiyi istihdam eden ve 6000’inin üzerinde şubesi olan dev uluslararası firma, kaliteli hizmeti müşterileriyle buluşturma hususunda uzmanlaşmış bir İsveç merkezli şirkettir. Türkiye’deki İstanbul, Bursa, Adana, Ankara ve Diyarbakır’ da ki ofislerin de görevlendirilmek üzere personel alımları yapmaya sürdüren firma, geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları sağlaması için çalışıyor ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyor

Adecco Group İnsan Kaynakları Politikası

60 ülkedeki varlığı ile yeteneklere erişen firma, kendi bünyesine aldığı personelleri geliştiriyor ve kendilerine uygun işle bir araya getiriyor. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle önderlik ediyor, iş dünyasını eğitiyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyor.

Adecco Group İş Görüşmesinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Adecco, insan kaynaklarının yayınladığı bildiriye göre mülakat sırasında adayın tavrına oldukça dikkat çekiyor. Adecco firmasında çalışmak isteyen adaylar için hazırlanmış listede dikkat etmeniz gerekeler şunlar:

  • Hazırlıklı gelin. İyi hazırlanmış bir aday karşı tarafa kendine güvenen ve işi bilen bir insan izlenimi bırakır.
  • Şirket hakkında araştırma yapın. Görüşme yaptığınız kişi size firma hakkında sorular yöneltebilir ve eğer iyi araştırma yaptığınızı ve firma ile ilgilendiğinizi kanıtlarsanız iyi bir izlenim bırakmış olursunuz.
  • Pozisyon için uygun aday olduğunuzu belirtecek nedenler sunmaya hazır olun. Sizi diğerlerinden ayıran özellikler nedir?
  • Görüşmeden önce, kendi amaçlarınızı belirlemeniz çok önemli. Potansiyel bir işveren; size profesyonel hayatınızdaki uzun ya da kısa vadedeki amaçlarınızı sorabilir.
  • Zayıf yönleriniz kadar güçlü yönlerinizi de bilmeye çalışın. Zayıflıklarınızdan ve geliştireceğiniz özelliklerinizden de bahsedin. Kendi hatalarınızı kabul ederken gösterdiğiniz cesaret takdir edilecektir.
  • Görüşme yapacağınız kişiye yönelteceğiniz sorularınızı önceden hazırlayın. Unutmayın ki bu davranışınız sizin aktif, sosyal ve işle ilgilenen bir kişi olduğunuzu gösterir.

Adecco Group iş başvuru formu

Adecco Group iş başvurularını kendi web sitesinden almakta ve iş başvuru formu nun kendi web sitesi üzerinden doldurulmasını istemektedir. Ayrıca firma çeşitli kariyer sitelerinden de başvuruları kabul etmektedir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Bayi Satış Temsilcisiİstanbul Anadolu
2Mekanik Bakım Elemanıİstanbul Anadolu
3Reach Truck OperatörüKocaeli, İstanbul Anadolu
4Forklift OperatörüKocaeli, İstanbul Anadolu
5Depo ElemanıKocaeli, İstanbul Anadolu
6Nakliye Elemanıİstanbul Avrupa
7İdari İşler Ve Bakım Onarım Sorumlusuİstanbul Avrupa
8Forklift OperatörüBursa
9Depo ElemanıBursa
10Nakliye Elemanıİstanbul Avrupa
11Forklift OperatörüKocaeli, İstanbul Anadolu
12Reach Truck OperatörüKocaeli, İstanbul Anadolu
13Depo ElemanıKocaeli, İstanbul Anadolu
14Depo ElemanıKocaeli, İstanbul Anadolu
15Nakliye Elemanıİstanbul Avrupa
16Depo Elemanıİstanbul Avrupa
17Forklift OperatörüAntalya
18Forklift OperatörüBursa
19Depo ElemanıBursa
20Depo Elemanıİzmir
21Depo ElemanıMuğla
22Depo ElemanıAntalya
23Depo ElemanıMersin
24Depo ElemanıAdana
25Depo Elemanıİzmir
26Depo Elemanıİstanbul Anadolu
27Tır ŞoförüKocaeli
28Reach Truck OperatörüKocaeli, İstanbul Anadolu
29Forklift OperatörüKocaeli, İstanbul Anadolu
30Depo ElemanıKocaeli, İstanbul Anadolu

2 yorum

  1. slm ben kadir kaba insaat formeni vekalfayim yurt icinde ve disinda kalfalik ve formenlik ust yapi kopru menfrez perde projelerde calistim basariliyim 150kalipci ve demirci ekibimle yurtdisi santiyelerde calismak isterim saygilar 05369741071

  2. Değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum saygilar hazır. Beton santral operatörü ve lab teknisyeni olarak yurt içi ve yurtdışı projerde sizlerle birlikte çalışmak istiyorum 35 yıllık iş tecrübesi ve birikimiyle birlikte verimli bir şekilde çalışır verilen görevleri yerine getirir ve hiç birşeye itiraz etmem grup çaluşkarina uyumlu bir şekilde çalışır verilen görevleri en iyisini yapmaya çalışırım.muharrem çelebi 05443208700

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*