Kuryenet İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Kuryenet personel alımı ve iş başvuru formu

Kuryenet’te çalışmak isteyen adaylara müjde! Kuryenet bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda sizin için belirttiğimiz iş başvuru sürecine ait bilgilere göz atabilir ve gerekli bilgileri inceleyebilir.

Kuryenet hakkında

Kuryenet tüm ülkeye yayılmış 460 acente ve yaklaşık 3000 personel ile dağıtım hizmetleri veren saygın bir posta işletmesidir. Dağıtım sektöründe değişik hizmetler geliştiren şirket, birçok konuda sektördeki yaygın uygulamaların öncüsü olmuştur.

Kuryenet ilk kurulduğu günden itibaren, gönderileri barkodlamak sureti ile gönderi takibi geliştiren ilk Türk firması olarak adını birçok ilke imza attırmıştır. Randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat gibi sistemlerin sektöründe yaygınlaştıran ve ilk kez uygulamalı gerçekleştiren Türk firma anında takip ve raporlama sistemleri ile, gönderilerin sahadaki her hareketi, sonuçları, tam ve doğru olarak müşterilerin anlık takibine sunmuştur.

Kuryenet iş ilanları

Kuryenet iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Firma eşitlik politikası ile hareket etmekte ve her seviyeden eğitime sahip personel almaktadır.  

Kuryenet iş başvurusu formu

Kuryenet iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz. Fakat kendi sitesinden başvuru yapak istememeniz dahilinde kariyer sitelerinden de başvuru sağlayabilirsiniz.

Genellikle Kuryenet kariyer sitelerindeki iş ilanlarını dikkate almakta olup diğer başvuru seçeneklerini kariyer sitelerinden daha sonra değerlendirmektedir. İş başvurusu yaparken özgeçmişiniz ve ön yazınızı özenle yazmanız diğer adayların önüne geçmekte fayda sağlayacaktır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1KuryeTekirdağ
Çorlu

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*