Birleşik Fon Bankası Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

birlesik-fon-bankasi

Birleşik Fon Bankası Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu

Birleşik Fon Bankası İş Başvurusu yaparak Birleşik Fon Bankası’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Birleşik Fon Bankası iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bankamız genel hedef ve stratejileri doğrultusunda çalışanlarımızın motivasyon, verimlilik ve iş yaşam kalitesini arttırmayı amaçlar. Bu amaca ulaşabilmek için organizasyon, planlama, ücretlendirme, özlük haklarının düzenlenmesi, ödüllendirme ve kariyer planlama ile ilgili konularda uygulamaların gerçekleşmesi sağlanır.

Ayrıca her türlü kanun ve mevzuat değişikliğine uyum için personel bilgilendirilir ve personelin güncel bilgilere sürekli ulaşması sağlanır. Banka mevcut çalışanları ile Bankamız’a külli halefiyet prensibi ile devrolan tüm bankaların eski çalışanlarının; özlük hakları ile ilgili işlemler yapılarak, sorun ve talepleri değerlendirilerek çözümler bulunur.

Görevde Yükselme;

Personel aşağıda belirtilen şartlara uyması halinde ve üst yöneticisinin önerisi ile bulunduğu unvandan bir üst unvana yükseltilir.

§ Birim/Şube Yöneticisinin uygunluk görüşü,

§ Yükseltileceği unvanda boş kadro bulunması,

§ Mevcut görevinde başarılı olması,

§ Bulunduğu unvanda öngörülen asgari bekleme süresini doldurmuş olması.

Performans Değerlendirme

Personelin kendisini geliştirmesini ve ilerlemesini teşvik etmek üzere yılda 1 kez yetkinlikler bazlı Performans Değerlendirme Sistemi uygulanmaktadır.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*