Seha Yapı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

seha-yapi

Seha Yapı İş Başvuru Formu

Seha Yapı İş Başvurusu yaparak Seha Yapı’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Seha Yapı iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1978 yılında kurulan Seha Yapı Sanayi Ticaret Ltd. Şti.1987 yılına kadar inşaat ve harita mühendislik hizmetlerinin yanında küçük ölçekli mühendislik ve yapım müteahhitliği ile faaliyetlerini sürdürmüştür. Seha Yapı, 1987 yılından sonra orta ölçekli müteahhitlik hizmetlerine başlamış ve 1992 yılında İttifak Grubuna katılmasıyla birlikte hızla büyüme trendine yakalamıştır.

Seha Yapı, işlerindeki kalitesi, hızı ve bütçe gerçekleşmeleri ile elde ettiği güvenle büyümüştür. Bugüne kadar konutlar, hastaneler, endüstriyel yapılar, iş ve alışveriş merkezleri, sosyal tesisler ve su yapılarından oluşan pek çok projeyi gerçekleştiren Seha Yapı, başarısını yetkin kadrosu, güçlü öz kaynakları, zengin makine parkı, iş ortakları seçiminde gösterdiği özen ve toplam kaliteyi önemseyen çağdaş çalışma alışkanlıkları ile kazanmıştır.

Üstlendiği her işte teknik, mali ve idari planlamayı proje süreçlerinin önemli bir parçası olarak özenle yürüten Seha Yapı, sahip olduğu modern proje yönetim altyapısı sayesinde bütçe, kalite ve zaman hedeflerinde daima isabet kaydetmiştir. Bu sayede müşterilerinden, iş ortaklarına ilişkide bulunduğu herkesin takdir ve güvenini kazanmış olmak, Seha Yapı’nın moral varlıklarının en önemli unsurudur.

Daha yaşanılabilir bir dünya vizyonumuzu paylaştığımız çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte, Seha Yapı olarak misyonumuz yaptığımız işlerden yararlanan ve etkilenen bütün paydaşların toplam mutluluğunun doğması ve korunması için çalışmaktır.

Başvurmak için tıklayın.

6 yorum

  1. Sehayapı olarak sizin bunyenızde çalışmak istiyorum jcb beko loderdekullanırım.imaş harfiyat.yapıyapıaş.çalıştım.şuan sogut a ş.çalışmaktayım.05398500426

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*