SBN Sigorta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

SBN_sigorta

SBN Sigorta İş Başvuru Formu

SBN Sigorta İş Başvurusu yaparak SBN Sigorta’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda SBN Sigorta iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

SBN Sigorta, hedef ve stratejileri doğrultusunda, kaliteli insan gücü ile personel ihtiyacını karşılayarak, Performans Yönetimi, Kariyer Planlama ve sürekli eğitimlerle çalışanların motivasyonunu ve gelişimini sağlamayı hedefler.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Performans Yönetimi, belirlenen hedefler doğrultusunda, ortak bilinç ve iletişim üzerine kurulmuş bir süreçtir.

Çalışanlarımız, yetkinliklerine ve hedef gerçekleştirme düzeylerine göre değerlendirilir. Elde edilen sonuçlar doğrultusunda ise çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçları saptanıp, kariyer planlaması ve ücret ayarlaması yapılır. 

KARİYER GELİŞİMİ

SBN Sigorta, çalışanlarının verimini artırarak, potansiyellerinin üst noktasına ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla Kariyer planlaması yapar.

Uzman Yardımcısı unvanı ile işe başlayan çalışanlarımız, her unvan için belirlenen bekleme sürelerini doldurmak, zorunlu eğitimlerini almak, gerekli ve yeterli performansı göstermek şartıyla, kariyer gelişimini en üst unvana kadar taşıyabilirler.

EĞİTİM

ÇALIŞANLARIN EĞİTİMİ

Çalışanlarımıza, kariyer hedefleri doğrultusunda, görevlerinin gerektirdiği her türlü teknik ve kişisel eğitimler verilmektedir.

 Oryantasyon
İşe yeni başlayan çalışanlarımızın, grubumuzu ve şirketimizi tanıması amacıyla 
düzenlenen eğitimdir.

Teknik Eğitim
Ağırlıklı olarak sigortacılık ile ilgili konularda, çalışanlarımızın bilgi düzeylerini artıran, yenilikleri yakından takip etmelerini destekleyen ve uzmanlık alanlarındaki bilgi düzeylerini geliştiren eğitimlerdir.

Beceri Ve Kişisel Gelişim Eğitimleri
Çalışanlarımızın kişisel bilgi ve becerilerini geliştirmek, stresten uzak ve motivasyonlarını artırmak amacıyla düzenlenen eğitimlerdir.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*