Şeker Yatırım İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

şeker-yatırım

Şeker Yatırım İş Başvuru Formu

Şeker Yatırım İş Başvurusu yaparak Şeker Yatırım’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Şeker Yatırım iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sermaye Piyasası Kurulu’nun 1996 yılında almış olduğu ilke kararı gereğince Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 125 bin TL sermaye ile kurulmuştur.
24.12.1996 tarihinde Ticaret Siciline tescil edilerek 1997 yılı başlarından itibaren faaliyetlerine başlamış ve 2012 yılında 30 milyon TL sermayeye ulaşmıştır.
Genel Müdürlük biriminin yanı sıra Ankara ve İzmir Şube olarak örgütlenmiş ayrıca Şekerbank ile acentelik sözleşmesi yaparak bankanın yurt çapına yayılmış 272 adet şubesi ile Aracı Kurum – acenta işbirliğinde hizmet vermektedir. Türkiye genelinde seans salonu bulunan aktif 68 acentanın yanısıra tüm Şekerbank şubelerinden yatırım hesabı açtırarak yatırım işlemleri yaptırabilirsiniz.

Şekeryatırım, bir Şekerbank T.A.Ş. grup şirketidir.

ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. İŞ BAŞVURU FORMU

Şeker Yatırım Menkul Değerler olarak, çalışanlarımızla ekip ruhu içinde, bu sektörde daima en iyi olmak için çalışıp, başarılarımızın sonucunu maddi ve manevi olarak çalışanlarımızla paylaşmayı amaç edindik. Biz, kurum kaynaklarından yapılan en iyi yatırımın personele yapılan yatırım olduğunun bilinciyle onlara gelişme olanağını sunuyoruz. Bu piyasa için gerekli olan teknolojinin en iyisine ve eğitimli bir kadroya sahibiz.
Siz de; Araştırmacı ruhu taşıyan, Kendini sürekli geliştiren, Hızlı kararlar verebilen, Kendi menfaati için Kurum menfaatini ön planda tutan bu ekip ile birlikte çalışabileceğinize inanıyorsanız ve Şeker Yatırım Menkul Değerler çalışanı olmak ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurup bize gönderin.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*