Sarıtaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

sarıtaş

Sarıtaş İş Başvuru Formu

Sarıtaş İş Başvurusu yaparak Sarıtaş’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Sarıtaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

SARITAŞ Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Türkiye’de demir çelik sektöründe 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bir öncü kuruluştur. Yurt içinde üretimi olmayan paslanmaz çelik yassı ve uzun mamullerin ithalatını gerçekleştirip, yarı mamul hale getirerek ülke sanayisine sunmaktadır.

Çalışma Ortamı

SARITAŞ, sürekli büyümeyi hedefleyen ve “Ülkem varsa, ben varım” bilinciyle sürekli yatırım yapan, istihdam sağlayan, geniş vizyonu, modern yönetim anlayışı ve tesisleri ile tamamen yerli sermayeli örnek bir kuruluştur.

SARITAŞ’ta müşteri memnuniyetini sağlamanın yolunun önce personel memnuniyetini sağlamaktan geçtiği bilinciyle hareket edilmektedir. Bu doğrultuda, personelimizin her türlü ihtiyacının en kaliteli ve hijyenik koşullarda temin edilmesine özen gösterilmektedir.

Gerek teçhizat ve kıyafet gerekse fabrika içinde yapılan düzenlemelerle her türlü güvenlik önlemi alınmakta, iş güvenliği ve işçi sağlığı kurallarına titizlikle uyulmaktadır.

Soyunma odalarından tuvaletlere, yemekhanesinden ofis ve üretim tesislerine kadar bütün birimlerinde temizliğe, tertip ve düzene azami derecede dikkat edilmekte ve tüm personel bu konular ile ilgili teşvik edilmektedir.

SARITAŞ çalışanlarının kullanımına sunduğu, benzerlerinin çok üzerinde donanım ve olanaklara sahip olan spor salonu ile farklılığını ve kalite anlayışını göstermektedir.

Başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. 16 yıldır demir dograma işiyle ugrası yorum 3 yıl makina motor ehliyetiyle gemilerde fitter olarak görev yaptım 2 yılda gemi sanayinde montaj ustabasısı olarak calıstım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*