Mikes İş Başvuru Formu 2024

Mikes İş Başvuru Formu

Mikes İş Başvurusu yaparak Mikes’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Mikes iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım Süreci

MİKES İnsan Kaynakları bölümüne tüm özgeçmişler, pozisyon ve başvurulan yıla göre gruplanarak veri bankasına aktarılır ve yerel ağ (İntranet) ortamında bölüm yöneticilerinin incelemesine sunulur. İnceleme sonucunda bölüm yetkililerinden görüşme talebi gelmesi halinde adaylarla görüşmeler başlatılır. İş görüşmelerine ilgili bölüm yöneticisi ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü yetkilileri katılır ve aksi belirtilmediği takdirde görüşmeler MİKES-Akyurt tesislerinde gerçekleşir.

İş görüşmelerine ilave olarak, davranış bilimleri konusunda profesyonel çalışan yüklenici bir firma ile geliştirilen testler (kişilik envanteri, genel yetenek, detay algılama ve İngilizce testleri gibi) adaylara uygulanır. Mülakat ve testler olumlu değerlendirildiği takdirde teklif mektubu hazırlanır ve adaya yönlendirilir.

İş teklifini kabul eden adaylar, işe başlama tarihleri, hazırlamaları gereken evraklar ve ulaşım (personel servis güzergahları) hakkında İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından bilgilendirilirler.
Gizlilik dereceli bilgi ile içeren bölümlerde çalışacak personel için güvenlik soruşturması yaptırılır.

İş görüşmesinin olumlu sonuçlanması halinde yazılı teklif, olumsuz sonuçlanması durumunda ise yazılı bildirim yapılır.

İş Başvuruları

MİKES’te görev almak istiyorsanız, iş olanaklarımızı inceleyip, uygun pozisyonlar için ve/veya genel iş başvurusu yapmak için aşağıdaki  “İş Başvuru Formu”nu doldurup,  yollayınız. Başvurunuzu, güncel özgeçmişinizi elektronik posta ile göndererek de yapabilirsiniz.

Stajyer alımı

STAJ BAŞVURUSU:
Tüm stajyer adayları, staj başvurularını en geç içinde bulunulan yılın Mart ayı sonuna kadar, “Staj Başvuru Formu”nu doldurarak, MİKES İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne ulaştırabilirler.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*