3M İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

3M-logo

3M İş Başvuru Formu

3M İş Başvurusu yaparak 3M’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda 3M iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

3M çalışanları olarak biz, sürekli gelişen çözümler üretmek için, bilime dayalı teknolojiyi yaratıcı düşünce ile birleştiririz. 5 Farklı pazarda, 40 iş birimi ile gerçek hayattaki sorunları bir dizi yaratıcı yaklaşım ile ele alıyoruz. Bunu yaparken de sağlık hizmetleri, güvenlik, ofis ürünleri ve ulaştırma gibi çok çeşitli alanlarda müşteri memnuniyetine özen gösteriyoruz. Büyük ihtimalle yaptıklarımızın bazılarını zaten biliyor, ürünlerimizi kullanıyorsunuz. Sizleri, ilham veren iş birimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmeye ve dünyayı değiştiren markalarımıza deneyim ve tutkunuzu katmaya davet ediyoruz.

3M olarak en önemli hedefimiz, çalışanlarımızın gurur duyacağı bir şirket olmaktır. Her uygulamamızda olduğu gibi, sosyal olanaklarımızla da fark yaratmayı hedefliyoruz. Rekabetçi ücret ve yan haklardan oluşan paketimizle, çalışanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmelerine olanak sağlıyoruz. 3M Türkiye olarak piyasa koşullarına göre rekabetçi maaşın ötesinde bir bakış açısı ile ücret politikasını oluşturarak, bunu toplam bir paket olarak çalışanlarımıza sunuyoruz.

Ücret Yönetimi ve Ödüllendirme

Şirket hisselerinden de indirimli olarak satın alabilen 3M çalışanlarının; yol yardımı, servis, şirket araç ve telefonları gibi uygulamaların yanı sıra, ailesini de kapsayan sağlık sigortası, hayat ve kaza sigortası, piyasadaki en rekabetçi bireysel emeklilik planı ve check-up gibi olanaklarla rahat, sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmesine destek olmaya çalışıyoruz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*