Hes Kablo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Hes-kablo-logo

Hes Kablo İş Başvuru Formu

Hes Kablo İş Başvurusu yaparak Hes Kablo’nun ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Hes Kablo iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş Başvuruları ve İşe Alım

Kurumumuzda işe alım süreci, fırsat eşitliğine dayanmakta ve İlgili yönetmeliğimizde yer alan maddelere göre gerçekleşmektedir. Deneyimsiz personel alımlarında adayların grup olarak katıldıkları panel mülakat, deneyimli personel alımlarında ise bireysel mülakat yapılır. Mülakatta başarılı bulunan adaylara yine kadro gereksinimlerimiz doğrultusunda iş teklifi yapılır. Mülakat tarihinden itibaren 3 ay içinde görev teklif edilmeyen adayların başvuruları arşive alınır.

Firmamıza İnternet ortamında “Genel Başvuru” yapılabildiği gibi Holding bünyesinde şahsen yapılan başvurular gereksinim duyduğumuz  kadrolar için de tarafımıza  yönlendirilmektedir.

İşe alma ve yerleştirmede Beyaz yaka pozisyonlar için lisans eğitimi,Mavi yaka kademesindeki pozisyonlar içinse,en az lise mezuniyeti şartı aranacaktır.Mavi yaka kademesindeki pozisyonlara çalışan temininde sırasıyla ön lisans, Meslek ve Teknik lise eğitimi  tercih edilecektir. Ayrıca işe alımlarda askerliğini yapmış adaylar öncelikli tercihimizdir.

HES KABLO hakkında

Ülkemizin önde gelen kablo firmalarından birisi olan HES KABLO, kablo ve tel sektöründe sağladığı başarı ve üstün performans sonucunda, bugün dünyaca tanınan uluslararası bir firma haline gelmiştir.

1974 yılında enerji kabloları üretmek üzere kurulan firma, çok hızlı bir gelişme kaydederek geçen zaman içerisinde bakır haberleşme kablosu, fiber optik kablo, enerji kablosu, yüksek gerilim enerji kablosu, alüminyum iletken, elektrolitik bakır tel, emaye bobin teli ve PVC granül üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek kablo ve tel sektörünün tamamına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.

“Güven Veren Teknoloji” sloganı ile hareket eden HES KABLO, 40 yıllık tecrübesi ve sunmuş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile HES markasını uluslararası saygın bir marka haline getirmiştir.

Üretim; 120,000 m²’si kapalı, 250,000 m² alandaki entegre tesislerde, ISO 9001 standartlarına göre ve ISO 10002, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 50001 gerekleri göz önünde bulundurularak, konusunda bilgi ve deneyim sahibi yaklaşık 1000 kişilik uzman bir ekip tarafından, en son teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ulusal ve uluslararası gözetim firmalarının periyodik olarak yapmış olduğu denetimler sonucu verilen ISO, TSE, VDE, GOST, ETL, UKRSEPRO ve KEMA gibi kalite belgeleri HES KABLO markasına ve ürünlerine gösterilen güvenin bir ifadesidir. HES KABLO, uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir. Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilerek yüksek kaliteli ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır.

İstanbul Sanayi Odası’nın her yıl belirlemiş olduğu ilk 500 firma sıralamasında HES KABLO, 2013 yılı verileri göz önüne alındığında 65. sırada yer almıştır. Ürünlerini yurtiçi pazarın yanı sıra, dünyaya da sunan HES Kablo’nun dört bir yanındaki 120’yi aşkın ülkede tercih edilmektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

14 yorum

  1. MERHABA, ASLEN IRAKLI AMA TÜRK VATANDAŞIYIM. ARAPÇA, FARSÇA,OSMANLICA, KÜRTÇE, YUNANCA, İNGİLİZCE DİLLERİM VAR. DEGERLENDİRMENİZİ RİCA EDERİM TEL 0536 470 61 90

  2. Merhaba ben 32 yaşındaydım.12 senedir soğuk demir ustası olarak inşaatta çalışmaktayım. Kimyada oturuyorum.yurtiçi veya yurtdışında çalışabiliriz.GSM 05344580124

  3. Merhaba ben 32 yaşındaydım.12 senedir soğuk demir ustası olarak inşaatta çalışmaktayım. Kimyada oturuyorum.yurtiçi veya yurtdışında çalışabiliriz.GSM 05344580134

  4. liseyi elektro mekanık taşıyıcılar bölümü mezunuyum
    önlisans olarak elektronık haberleşme teknolojileri mezunuyum
    elektrık işinde cok cok iyi anlamasamda anlıyorum eger uygun gorursenız işe alınayı ıstıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*