Melek Tekstil İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

melek-tekstil-is-basvuru-formu

Melek Tekstil İş Başvuru Formu

Melek Tekstil İş Başvurusu yaparak Melek Tekstil’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Melek Tekstil iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Markamız MCL, 22 yıllık deneyimle her geçen gün kendini yenilemeye ve modaya yön veren tasarımlarını sunmaya devam ediyor..

Tasarımlarımız, dünya trendlerini yakından takip eden genç ve dinamik ekibimiz tarafından hazırlanırken sade ve sıra dışı tasarımları modern yaşama uygun olarak rahatlıkla buluşturuyor.

Üretimlerimiz, 7000m2’lik alanda kurulu kendi tesislerimizde, konusunda uzman yöneticilerin kontrolünde hassasiyetle sürerken tasarımlardaki heyecan ürünlere taşınıyor.

Dünya markaları arasındaki yerini çizgisinden ödün vermeden koruyan MCL, bu gençlik ve dinamizmi Türkiye’nin dört bir yanındaki bayii ağımızda kalite ve tasarım detaylarını bütünleştirerek sizlerle paylaşıyor.

Yönetimimiz, teknolojik gelişmeleri yakından izlerken insana ve sisteme uzun vadeli yatırımlar yapmayı, kalite standartlarını yükseltme konusunda sektöre öncülük etmeyi, bilgi birikimini ürünlerimizle buluşan tüketiciye yansıtmayı prensip olarak görüyor.
Bu farkı bizimle paylaşın..

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gece Sorumlusu İstanbul(Avr.) Melek Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Melek Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*