Würth İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

WurthLogo

Würth İş Başvuru Formu

Würth İş Başvurusu yaparak Würth’ün ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Würth iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Würth, Türkiye’de profesyonel satış kadrosu ve idari çalışanlarıyla, 1989 yılından bugüne sektörde lider konumunda hizmet vermektedir.Würth ailesine girdiğinizde alacağınız eğitim ve öğretim bireysel yeteneklerinizin gelişimine katkı sağlayacaktır.

İçerisine gireceğiniz bu yeni iklimi oluşturan faktörler yaşantınıza ekonomik, sosyal ve kişisel olarak daha fazla gelişim sağlayacaktır.

İş Olanakları

Dinamik bir yapıya sahip olan Würth Türkiye’nin size sunduğu iş imkanları şunlardır.

Bünyemizde bulunan Otomotiv, Cargo, Wow, Metal, Tesisat, Bakım, Ahşap, İnşaat divizyonlarının satış kadrosunda yer alarak kariyerinize başlayabilirsiniz.

Çeşitli illerdeki ilanlarımızı İş Olanakları sayfamızdan takip ederek başvurularınızı yapabilirsiniz. Uygun pozisyon bulunması durumunda değerlendirme sürecine alınır ve ön görüşme için çağırılırsınız.

Açık pozisyonları incelemek için Açık Pozisyonlar linkine tıklayarak iş başvurusu yapabilir veya ik@wurth.com.tr adresine c.v. nizi gönderebilirsiniz. Başvuruları internet sitemizden yapmanız durumunda, c.v. niz veritabanımızda kayıtlı duracak ve personel ihtiyacı duyulduğunda değerlendirme yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. 

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnşaat Mühendisi İstanbul(Avr.) Würth Sanayi Ürünleri Ticaret Limited Şirketi
SATIŞ DANIŞMANI Denizli Würth Sanayi Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.
SATIŞ DANIŞMANI Aksaray Würth Sanayi Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.
SATIŞ TEMSİLCİSİ Eskişehir Würth San. Ürünleri Tic. Ltd. Şti.
SATIŞ TEMSİLCİSİ Kütahya Würth Sanayi Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.
SATIŞ TEMSİLCİSİ Eskişehir Würth Sanayi Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.
SATIŞ TEMSİLCİSİ Kayseri Würth San. Ürünleri Tic. Ltd. Şti.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

5 yorum

  1. Merhaba öncelikle SAYGILARIMı sunuyorum
    25 yıldır pazarlama sektörün çalışıyorum şuan bir Gıda firmasında bölge müdürü olarak cçalşıyorum ancak siİzinle bölge sorunum olmadı her bölge aktif tam zamanlı çalışmak istiyorum SAYGILARIMLA bilginize

  2. MERHABA İYİ ÇALIŞMALAR SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM ŞUANKİ İŞİMDEN ULAŞIM NEDENİ İLE AYRILMAK İSTİYORUM İLGİNİZE YUKİ ENDÜSTRİYEL MAKİNALAR VE MOTOR SANAYİ N DE ÇALIŞMAKTAYIM 05350139907

  3. Merhaba.-11 yıllık satış hayatımda sayısız başarılara imza attım. Kariyerimë sizin gibi büyük bir ailede devam etmek istiyorum.Benim satışa bakış açım şudur 1.si satışta dün yok bugün vardir.2.si ise ben denizdeki fırtınaya değil geminin karaya çıkıp çıkmadığına bakarım. İyi çalışmalar. Tel.0530 233 70 20

  4. 20 yıla yakın farklı sektörlerde pazarlama ve pazarlama yöneticiliği yaptım. Mağaza yoneteciligi yaptım suan calismiyoRum sizlerle çalışmaktan gurur duyarım. TeLF. 0541 5100581

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*