Atako Uluslararası Taşımacılık İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

atako-uluslararasi-tasimacilik-is-basvuru-formu

Atako Uluslararası Taşımacılık İş Başvuru Formu

Atako Uluslararası Taşımacılık İş Başvurusu yaparak Atako Uluslararası Taşımacılık’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Atako Uluslararası Taşımacılık iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Atako Taşımacılık Denizcilik A.Ş, ticari faaliyetlerine 1965 yılında kimyasal gübre brokeri olarak başladı. BASF’nin Türkiye’deki şubesi olan AT-ASLAN’ın temsilciliği şeklinde faaliyet göstermekteyken BASF tarafından kiralanan gemilerin acentelik görevini üstlenerek denizcilik sektörüne girdi.

Bu alanda deneyim kazanan Atako, turunçgiller taşımacılığına başladı ve 1972 yılında Danimarka şirketi MERCANDIA’nın acenteliğini, 1975 yılında daha sonra adı DSR SENATOR LINES olacak olan eski Doğu Almanya Şirketi geleneksel kargo hattı DEUTSCHE SEEREEDEREI ROSTOCK’un acentesi oldu. Atako 1987 yılında İstanbul’da şubelerini açtı ve 1991 yılında CHO YANG LINES’ın acenteliğine başladı, ardından 1994 yılında İzmir’de bir şube açtı. 1995 yılında da SAFMARINE’in acenteliğini aldı.

Atako bu sektördeki deneyimine istinaden, 1990’dan beri METZ CONTAINER LINE (MCL) ve 1999’dan beri H. STINNES LINES hatlarını temsil etmektedir. Ayrıca, 2006 senesinde Akdeniz bölgesinin en büyük “Feeder Operator” larından UFS ve MCL FEEDERS firmalarının gemilerinin Türkiye acentalığını FSA (Feeder Shipping Agencies) şirketi altında yapmaktadır.

Açık Poziyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Destek Uzmanı İstanbul(Asya) ATF Forwarding
Satış Müdürü Mersin Atako Uluslararası Taşımacılık
Hava Kargo Operasyon Uzmanı İstanbul Atako Uluslararası Taşımacılık
Hava İhracat & İthalat Satış Destek Uzmanı İstanbul Atako Uluslararası Taşımacılık
IT UZMANI Mersin Atako Uluslararası Taşımacılık

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*