Ece Seramik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ece-seramik-is-ilanlari

Ece Seramik İş Başvuru Formu

Ece Seramik İş Başvurusu yaparak Ece Seramik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ece Seramik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Oryantasyon Süreci

ECE BANYO’da işe her yeni başlayan personel için bir oryantasyon programı uygulanır. Bu süreçteki amaç personelin, kendi departman faaliyetlerini ve diğer departmanlarla kendi departmanı arasındaki ilişkileri ve işleyişi yerinde ve hızlı bir şekilde öğrenebilmesini sağlamaktır. Bu sayede işine daha hızlı ve doğru bakış açısı ile adapte olması, firmadaki genel işleyiş ve çalışma yapısı hakkında da daha fazla ve derinlemesine bilgi sahibi olabilmesi amaçlanmaktadır.

İşbaşı Eğitim

Oryantasyon sürecinin hemen ardından işbaşı eğitim süreci başlamaktadır. Personelin bu süreç içerisinde bizzat yöneticisi ya da görevlendirilecek bir takım arkadaşının nezaretinde görevlerini yerine getirmesi sağlanır. Herhangi bir aksama ya da hata olmaması için gerekli noktalarda nezaret eden kişi tarafından müdahale edilerek iş başı eğitimindeki personele destek sağlanır. Bu süreç içerisinde personelin oluşabilecek hataları ve hata potansiyellerini de daha iyi algılayarak işine daha hâkim olması ve hata yapma olasılığının azalması sağlanır.

Öğrenme ve Sürekli Gelişim

Kendisini bir akademi olarak gören firmamızda, Toplam Kalite Yönetiminin Sürekli Gelişim Felsefesi tamamen özümsenmiş ve tüm çalışanlarımıza bu bakış açısı kazandırılmıştır. Her personel konu ve alanı ile ilgili olarak sürekli eğitim alır. Firmamız kişisel kariyer gelişimini desteklemek,eleman nitelik ve kalifikasyonunu hep daha üst seviyeye çıkarmak amacı ile Bölüm Yöneticileri ve İnsan Kaynakları departmanının yönlendirmeleri ile tüm personelinin kaliteli ve iyi eğitimler almasını sağlar. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı fuarları da firmamız tarafından personelinin yeni bakış açısı kazanması ve gelişmeleri yakından takip edebilmesi için bir fırsat olarak değerlendirilmektedir. Bunun dışında birçok kongre ve organizasyona da firmamız personelinden her yıl çok sayıda katılımın olması sağlanmaktadır.

Kariyer Planlama

Kariyer planlama firmamızda işe alım süreci ile beraber başlar.

Her dönem tüm birimlerde uygulanan Performans Değerlendirme Sistemi ile personeldeki gelişim ve başarı oranı saptanarak rotasyon ve terfiler gerçekleştirilir. Bu şekilde kişinin belirlenmiş kariyer planına ne kadar uyum gösterdiği ya da kariyer planında ne gibi değişiklik ve geliştirme yapılması gerektiği de ortaya çıkarılmış olur.

Başvuru formu için tıklayın.

2 yorum

    • 10 yılı aşkındır forklift operatörüyüm. Belgem var. Bu süre içinde ekmekçioğulları fabrikasında hem depo sevkiyat formenliği hemde yükleme işini yaptım. 1.5 yıldır Manisa Soma maden işletmeleri polyak ta yer üstü saha formenliği yapıyorum. Ayrıca E sınıfı ehliyetim mevcut ağır vasıta şöförlüğüm var. Ailem çorumda ve geri dönüş yapıcam sizin bünyenizde çalışmak isterim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*