Exper İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

exper-is-ilanlari

Exper İş Başvuru Formu

Exper İş Başvurusu yaparak Exper’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Exper iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Exper, üretim faaliyetlerine 1994 yılında başladı. Kuruluşunun ilk yılında Türkiye’de “Yılın Bilgisayarı” seçilen Exper, 1996 yılında ise “Yılın Kişisel Bilgisayar Şirketi” ünvanını kazandı.

Kuruluşundan itibaren insan ve hizmet kalitesine verdiği değeri tüm iş süreçlerine yansıtan Exper, Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımını etkin olarak uyguladı. Çalışmalarını Türkiye’de ve bölgesinde liderlik vizyonu ile sürdüren Exper, 5 yıl üst üste (2006, 2007, 2008, 2009, 2010) masaüstü bilgisayar satışında lider oldu.

Kişisel bilgisayar dünyasındaki tüketici beklentilerini ultrabook, notebook, netbook, tablet bilgisayar, all in one pc, masaüstü bilgisayar ve sunucu ürün ailesiyle karşılayan Exper, Türkiye bilişim pazarının geldiği noktaya ışık tutan birçok araştırmada adını ilk 10’a yazdırdı. Dünya trendlerini ve tüketici taleplerini yakından takip ederek, her an mobil olma ihtiyacını dikkate alarak 2011 yılında Türkiye’nin ilk tablet pc üretimini gerçekleştirdi.

İletişim için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*