Ece Zeytin İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ece-zeytin-is-ilanlari

Ece Zeytin İş Başvuru Formu

Ece Zeytin İş Başvurusu yaparak Ece Zeytin’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ece Zeytin iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1976 yılında Yeniçağ Pazarlama ve Dağıtım olarak Ankara’da faaliyete başlayan firmamız 1985 yılında Yeniçağ Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ’ye dönüşerek hizmetlerine devam etmiştir.
Firmamız, 1993 yılında Akhisar’da, 8000 ton/yıl kapasiteli özel sektöre ait ilk modern zeytin işletmesini kurarak yurt içi ve yurtdışında zeytin pazarlamaya başlamıştır.

Bugün ise fabrikamız 32.000 m2 alan üzerinde 13.000 m2 kapalı alana sahip olarak 15.000 ton/yıl kapasiteye ulaşmıştır. Kendi markamız olan Ece, Orient, İspanyola, Sofa ve Ecem markalarıyla siyah zeytin, yeşil zeytin, biberli yeşil zeytin, dolgulu yeşil zeytin, dilimli zeytin, soslu zeytin, zeytin ezmesi gibi ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Üretimimizin %50 ‘si yurtiçinde tüketilmekte, %50 ‘si ise 25 ülkeye ihraç edilmektedir.

Uluslararası geçerliliğe sahip ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olan firmamız kaliteli ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiş ve yatırımlarını buna göre yönlendirmiştir.

Firmamız zeytin sektörünün gelişmesi ve dünyada hakettiği yeri alabilmesi için üreticilerle, sanayici ve ihracatçılarla her konuda işbirliği yapmaktadır.

İletişim için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*