Cronom İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

cronom

Cronom İş Başvuru Formu

Cronom İş Başvurusu yaparak Cronom ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Cronom iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Cronom Ekibine Katılmak İstermisiniz ?
Sektörün başarılı kurumlarına hizmet veren ve iş birliğinde bulunan Cronom, özellikle bireysel katılımcılarına iş bulma,staj yapma konusunda destekler sağlamaktadır. Cronom aynı zamanda bünyesinde yetiştirmiş ve eğitim vermiş olduğu bireyleri de doğru kurumlara ve doğru pozisyonlara yönlendirerek kurumsal anlamda da müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Siz de Cronom ekibinde yer almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Bunların yanı sıra kariyerlerine katkı sağlamak isteyenler için dönem dönem stajer alımları da yapılmaktadır. Cronom uzmanlarının tecrübelerinden yararlanarak onlarla iş ortamlarını paylaşmak isteyenler de staj başvurusunda bulunabilirler.

Başvuru için tıklayın.

Cronom Hakkında

Cronom, en uygun ve yenilikçi teknolojileri kullanarak rekabet avantajı sağlamanıza, yenilikçi çözümler sunarak iş verimi ve karlılığınızı arttırmanıza yardımcı olacak bilişim çözüm ve hizmetlerini sunar. Konusunda uzman kişilerden oluşan kadrosuyla önemli projelere imza atan Cronom, gerek kurumsal gerekse bireysel alanda düzenli eğitimler, danışmanlık ve yazılım hizmetleri vermektedir. Uzman kadrosu gerçek proje tecrübelerini eğitimlerinde bireylere aktararak kariyer gelişimlerine destek verirken; sektörün BT projelerinde de yer alarak kurumlara yaptıkları yatırımların geri dönüşlerine maksimum fayda sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Cronom uzmanları; teknolojiyi henüz geliştirme aşamasındayken kaynağından öğrenerek sektörüne ve müşterilerine sunmaktadır. Bu doğrultuda sık olarak yurtdışı eğitimlerinde yer alan Cronom uzman ve danışmanları henüz geliştirme aşamasında olan teknolojiler üzerinde deneyimler kazanmaktadır. Kendi bilgilerini sürekli güncelleyen uzmanlarımız edindikleri tecrübeler ve yeni teknolojileri sektördeki BT uzmanlarına aktarmakta ve onları güncel konularda eğitmektedirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*