Colin’s İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

colins

Colin’s İş Başvuru Formu

Colin’s İş Başvurusu yaparak Colin’s ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Colin’s iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

COLIN’S İnsan Kaynakları, şirketin gelecek planlarına yön veren en önemli parçasıdır.

Kurumumuzun uluslararası başarısı için insan kaynakları stratejimizi, yerel ve global gelişmeler ışığında sürekli güncelliyoruz.

Başlattığımız bu çalışmalara, değişik uluslara mensup tüm çalışanlarımızın verdiği gücü de katarak, daha yaşanılır bir dünya için gayret gösteriyoruz.

Colin’s Hakkında

Biz Colin’s olarak, “Sadece hazır giyim işinde değil; ürün ve hizmetlerimizle insanları daha iyi hissettirme işindeyiz.” diyoruz. Bu nedenle, dünyanın her yerindeki mağazalarımızda, YENİLİK, FİT ve KALİTE’ yi beraber sunuyoruz. YENİLİK anlayışımız, çarpıcı vitrinler, değişik hisler duyabileceğiniz koleksiyonlar ve çeşitlilik yaratmaktır. FİT anlayışımız, ürünlerimizin vücudunuza oturması, rahat hissetmeniz ve tarzınızı özgürce yansıtabilmenizdir. KALİTE anlayışımız ise, rengi, kumaşı, dikişi, dayanıklılığı ve duruşuyla her zaman sürdürülebilir nitelikler sunmaktır.

COLIN’S dünyanın 37 ülkesindeki 600′ e aşkın mağazasında, her gün daha yeni, daha modern, daha ilginç ve daha özel şeylerin olduğu bir dünyanın hızına yetişiyor ve müşterileriyle bu büyük değişimin ruhunu paylaşıyor.

Pozisyon                                                  Şehir

MAĞAZA YÖNETİCİSİ (DİYARBAKIR) Diyarbakır COLIN’S
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI         Diyarbakır COLIN’S
ULUSLARARASI SATIŞ ALAN YÖNETİCİSİ İstanbul COLIN’S
SATIŞ DANIŞMANI (ANTAKYA PALLADIUM) Hatay COLIN’S
SATIŞ DANIŞMANI ( ÇANAKKALE)       Çanakkale COLIN’S
KASİYER (ÇANAKKALE)                           Çanakkale COLIN’S
KASİYER (BURSA)                                      Bursa COLIN’S
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (BURSA)             Bursa COLIN’ S
SATIŞ DANIŞMANI (BURSA)                   Bursa COLIN’S
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (BATI AKDENİZ ALAN) Ankara, İstanbul… COLIN’ S
MAĞAZA YÖNETİCİSİ ( MANİSA AKHİSAR) Manisa COLIN’ S
SATIŞ DANIŞMANI (MANİSA AKHİSAR) Manisa COLIN’S

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

2 yorum

  1. 28031988 corlu dogumluyum burada ikametgah ediyorum lise mezunuyum 2 yil sigortacilik ve bay bayan satis danismanligi mclub ve yagmur kot pantolon dunyasinda 1 yilda cafe sorumlusu olarak calistim tiamo cafe tlf 05452935993 tskrler

  2. unuversite mezunu yaş 36.yurtdışı deniyimi olan pazarlamacıyım.yabancı dil rusça kırgızca kazakça özbekçe porfek konuşmak yazmak okumaktayım.yurtdışı engelim yoktur.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*