Soyak İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

soyak-inşaat

Soyak İnşaat İş Başvuru Formu

Soyak İnşaat İş Başvurusu yaparak Soyak İnşaat ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Soyak İnşaat iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Seçme ve Yerleştirme

İK politikasındaki beklentiler doğrultusunda ihtiyacımız olan potansiyel adayları kuruluş havuzuna çekmek, bu kişileri sağlıklı yöntemlerle ve fırsat eşitliği doğrultusunda din, ırk, dil, cinsiyet, yaş vb. konularda ayrımcılık yapmadan seçerek açık bulunan görevlere; beklenen tecrübeye ve yetkinliklere uygun kişileri yerleştirmek amacıyla sistematik seçme ve yerleştirme faaliyetleri yürütülmektedir.

İşe alımlarda İnsan Kaynakları birinci görüşmeyi yetkinlik bazlı olarak gerçekleştirir. Adayın beklenen görev, nitelik ve yetkinliklere uygunluğu raporlanır. İK Tarafından uygun bulunan adayların teknik bilgisini, takıma uygunluğunu, işi istenilen düzeyde yapacak tecrübe ve yetkinliğe sahip olup olmadığını değerlendirmek için bağlı çalışılacak yöneticiler ile görüşmeler gerçekleştirir. Tüm değerlendirmeleri olumlu bulunan adaylara iş teklif edilir ve işe alma uygulamaları gerçekleştirilir. Seçme yerleştirme sürecindeki tüm adaylara başvurularıyla ilgili geri bildirim yapılır. Soyak; personel ilanlarımızın yayınlandığı kaynaklarından biri olan “www.kariyer.net” tarafından “İnsana Saygı Ödülü”ne üst üste son dört yıl layık görülmüştür.

Açık Pozisyonlar

POZİSYON ADI                                                     ŞEHİR

Koruyucu Bakım Şefi Traçim Çimento San.A.Ş.   Kırklareli
İnşaat Teknisyeni Traçim Çimento San.A.Ş.         Kırklareli
Muhasebe Elemanı SOYAK YAPI                            İstanbul Avrupa Yakası
Bilgi Teknolojileri/IT Uzmanı SOYAK HOLDİNG A.Ş İstanbul Avrupa Yakası
Elektronik Mühendisi Traçim Çimento San.A.Ş. Kırklareli

İş başvuru formu için tıklayın.

Soyak İnşaat Hakkında

Soyak 1961 yılında kurulmuştur..

Soyak’ ın ilk önemli projesi 1962 yılında Tuzla Piyade Okulu yatakhanesi ve subay lojmanlarını tamamlaması olmuştur. 1960 lı yıllarda çeşitli fabrika ve sosyal tesis projelerini hayata geçiren Soyak, ilk konut projesini ise 1970 yılında gerçekleştirmiştir. Yurt dışındaki ilk projesini 1975 yılında Libya’ da gerçekleştiren Soyak, böylelikle adını uluslar arası düzeyde duyurmaya başlamıştır.

80’li yıllara gelindiğinde dışa açılmaya başlayan Türk ekonomisindeki değişim ve beraberinde getirdiği büyüme süreci Soyak için de geçerli olmuştur. İstanbul’ da çok sayıda modern yerleşim birimini yaşama geçiren Soyak, bugüne kadar 50.000 kişiye ev sahibi olma imkanı sağlamıştır.

6 yorum

  1. SELAM BEN 24 YILDIR KULE VİNÇLERİNİN,BETON SANTRALLERİNİN,PORTAL VİNÇLERİNİN,TÜNEL KALIPLARININ,LİMAN YAPIMINDA KULLANILAN DUBA VE ÇAKARLARININ AYNI ZAMANDA TÜM İŞ MAKİNALARININ BAKIM ONARIM REVİZYON MONTAJ VE DEMONTAJ USTASIYIM YURT DIŞINDA İŞ ARIYORUM
    0 545 474 93 88

  2. universite mezunuyum yaş 36.yurtdışı deniyimim vardır pazarlama pozisyonunda .yabancı dil rusça kırgızca kazakça özbekçe konuşuyor okuyorum yazıyorum porfek olarak.

  3. mer ben yaşar aşcıyım daha önce ırak ve rusya ve afrika gibi bazı yerlerde çalıştım iş biti geldim şuan boşum yurt dışı iş arıyorum her türlü yemek tat ve lezetime karati tl 05419245859 adana

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*