Budan Otel İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

budan-termal

Budan Otel İş Başvuru Formu

Budan Otel İş Başvurusu yaparak Budan Otel’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Budan Otel iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Her yıl binlerce insanın şifa, sağlıklı yaşam, toplantı ve tatil amacıyla geldiği “Termal Turizm Başkenti” ünvanına sahip güzel ilimiz Afyonkarahisar´da Budan şirketler grubu yatırımı, 28.100 m2 hizmet alanı + 17.500 m2 açık sahası bulunan otel, termal kaplıca, SPA, kongre merkezi ve sosyal tesislerimiz 10.Kasım.2013 tarihinde hizmete açılarak konuklarımızın beğenisine sunulmuştur.
 
Proje aşamasında termal otellerde yaşanmış misafir beğenileri ve beklentileri dikkate alınarak özenle tasarlanan, ´´Afyon´un en yeni en kapsamlı termal oteli´´ Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center Afyon İzmir karayolunun 5. kilometresine konumlanmıştır. Konum itibarıyle; Şehirler arası otobüs terminaline 4 km, Zafer bölgesel hava alanına 55 km,  Kocatepe Üniversitesi Acil Yardım ve Fizik Tedevi ve Rehabilitasyon Hastanesi’ne, yakında hizmete girecek olan Arkeoloji Müzesi ve Uluslararası spor merkezine yürüme mesafesindedir.

KARİYER

İnsan kaynakları olarak misyonumuz; Budan Hotel’in hedeflerine artı değer katarak, her bir misafirimizin değerini ve beklentilerini kendi sorumluluğumuz altına almaktır. Tüm çalışanlarımızdan misafirlerimize  beklentilerinin ötesinde, kaliteli hizmet vermelerini isterken; istihdam, branşlarıyla ilgili eğitim, insan ilişkileri ve haklarını titizlikle sağlamaktayız.

Budan Hotel kadrosunda yerinizi almak için yapacağınız formları doldurmak ve size dönüşleri beklemektir.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*