Bureau Veritas İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

bureu-veritas

Bureau Veritas İş Başvuru Formu

Bureau Veritas İş Başvurusu yaparak Bureau Veritas’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bureau Veritas iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bureau Veritas Grubu, kurulduğu 1828 yılından bugüne geliştirdiği uzmanlığıyla, müşterilerine Kalite, Sağlık, Güvenlik, Çevre ve Sosyal Sorumluluk alanlarındaki standartlara ve mevzuatlara uygunluk göstermeleri için destek vermektedir.

Bureau Veritas’ın yaygın küresel çalışma ağı, müşterilerine en yüksek seviyede ve geniş bir yelpazede hizmet vermesini sağlar. Bu geniş hizmet yelpazesi içinde, denetim, gözetim, kontrol, belgelendirme, gemi klaslama, teknik destek hizmetleri, eğitim ve dış kaynak kullandırma hizmetleri bulunur.

Büyük veya küçük, özel sektör veya kamu sektöründen tüm firmalar markalarını, varlıklarını ve ticari faaliyetlerini korumada destek olması için Bureau Veritas’a güvenebilirler. Grubumuz, gerek risk yönetimi gerekse performans iyileştirme konularında da önemli bir rol oynar.

Dünya genelinde 940’den fazla ofis ve laboratuvarımızda pek çok farklı disiplin ve uzmanlık alanından 52.000’den fazla çalışanımızla birlikte, küçük ve yerel ölçekli firmalardan büyük ve uluslararası ölçekteki firmalara kadar 400.000’i aşkın müşterimize hizmet vermekteyiz.

Kariyer

Bureau Veritas, kaliteli hizmet vermeye ve müşteri odaklı çalışmaya son derece özen gösteren bir uygunluk değerlendirme şirketidir. Bu bağlamda, öncelikli hedefimiz kendi alanlarında en iyi olan kişileri şirketimiz bünyesine katmak ve onları işe bağlı kılmaktır. İçinde bulunduğumuz pek çok farklı iş kolunun olduğu bu büyük sektör, son 10 yılda dünya genelindeki çalışan sayımızı 8,000’den 26,000’e yükseltmemizi sağladı. Yöneticilerimiz, zamanlarının önemli bir kısmını işe alma, eğitim, koçluk ve ekiplerine liderlik etmeye ayırmaktalar. Bureau Veritas Grubu olarak en değerli varlığımızın çalışanlarımız olduğunu düşünüyoruz. Sizin de uzmanlığınız teknik, operasyonel, satış veya destek gibi alanlarda olabilir, eğer şirketlere Kalite, Sağlık, Güvenlik, Çevre ve Sosyal Sorumluluk konularını etkin bir şekilde yönetmelerinde yardımcı olmak konusunda istekliyseniz, ve eğer değerlerimizi paylaşıyorsanız sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

1 yorum

  1. Özbekistan’daki projenizde, ınspectıon olarak görev yapabilirim,
    Tüpraş İzmit rafinerisinde 20 yıl bakım ve kontrol olarak görev yaptım.
    İlgilenirseniz detaylı CV ‘mi hazırlayıp karşılıklı görüşebiliriz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*