Birinci Otomotiv İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

birinci-otomotiv

Birinci Otomotiv İş Başvuru Formu

Birinci Otomotiv İş Başvurusu yaparak Birinci Otomotiv’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Birinci Otomotiv iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Birinci Otomotiv Firmasının kökleri, Mehmet Birinci tarafından 1970’li yılların başlarında açılan torna atölyesine dayanmaktadır. 1980’lerin sonlarında ilk dövme presi yatırımı yapılmış ve günümüze kadar Sıcak dövme alanında yatırımlar devam etmiştir.

Halen 5000 m2 kapalı alana sahip olan Sarigazi tesislerinde, Otomotiv, inşaat, vinç ve makina sektörlerine yönelik dövme parçalar ve bağlantı elemanları üretilmektedir.

Bugün, 300’den fazla personeli ile, Birinci Otomotiv sıcak dövme, talaşlı imalat, frezeleme, tornalama, delik delme, ovalama veya kaynak gerektirebilecek, 100 gramdan, 15 kilograma kadar her türlü çelik ürünü üretebilecek yeteneğe sahiptir.

Üretimde kullanılan kalıp ve aparatların büyük bir bölümü, bünyesindeki kalıphane ünitesinde tasarlanmakta ve üretilmektedir. Tam donanımlı bu tesisi sayesinde, Birinci Otomotiv rakiplerine karşı büyük bir avantaj yakalamakta, ve yarı mamuller yerine, bitmiş ürünler sunabilmektedir. Bu avantajın müşterilerimize olan yansıması ise, “düşük maliyet ve kalite üzerinde tam güvence” olarak kendini göstermektedir.

Açık Pozisyonlar

Tarih               Pozisyon                             Şehir/Ülke                   Firma Adı

22.05.2014   Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya), … BİRİNCİ OTOMOTİV SAN. VE..
22.05.2014   Satış Sorumlusu İstanbul(Asya), … BİRİNCİ OTOMOTİV SAN. VE..
20.05.2014   Elektrik/Elektronik Sorumlusu İstanbul(Asya) BİRİNCİ OTOMOTİV SAN. VE..
20.05.2014   Teknik Ressam İstanbul(Asya) BİRİNCİ OTOMOTİV SAN. VE..

Başvuru için tıklayınız.

8 yorum

  1. CNC DIK IŞLEME MERKEZÌ OPOROTÖRŪYŪM BEŞ YILLIK TECRŪBEM VAR ÖLÇŪ ALETLERÏ KUMPAS MĪKROMETRE MÏHENGÏR ÖLÇŪ TOLERANSLARINA HAKĪMĪM TORNA TESVĪYE KALFALIK BELGEM ĪKĪ YILLIK OTOMOTĪV SEKTÖRŪNDE TECRŪBEM VAR BĪRĪRĪNCĪ OTOMOTĪV DE ÇALIŞMAK ĪSTĪYORUM ĪRTĪBAT TEL 0536 982 34 31

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*