BP İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

bp-logo

BP İş Başvuru Formu

BP İş Başvurusu yaparak BP’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda BP iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

BP İnsan Kaynakları Politikası

İnsan yönetimi ve becerilerinin geliştirilmesine yaklaşımımız markamızın prensipleri ile tutarlıdır.
Bütün çalışanlarımızın haysiyetine ve haklarına saygı duyuyoruz. BP’de çalışan herkesin farklı bir şirket yaratılmasında ve bu şirketin başarısında payı vardır. Birlikte çalışarak, yaratacağımız sinerji ile yeni ve yaratıcı fırsatlar yakalayacağız.

Genel nitelikler:

BP’de oluşabilecek pozisyonların gerektireceği kişisel özellikler farklılık gösterebilmektedir.

BP çalışanlarının genel olarak;

  • Tercihen iyi derecede İngilizce bilen;
  • Windows programlarını iyi derecede kullanabilen;
  • Ekip çalışmasının önemine inanan;
  • Sorumluluk bilinci yüksek, sonuçlara yönelik çalışan;
  • Yeniliklere ve gelişime açık nitelikte olmalarını amaçlamaktadır.Not: Bu ilana yapılacak staj başvuruları dikkate alınamayacaktır.  İlginize teşekkür ederiz.

İş tanımı:

BP, Türkiye’de ticari faaliyetine 1912 yılında başladı. Bu tarihten sonra, Türkiye’de çeşitli ünvanlar altında akaryakıt faaliyetlerine devam etti. 1957 senesinde, Türk Ticari Kanunu hükümlerine göre yeniden tesis edilip Türk şirketi olarak tescil ve ilan edildi bugün de BP Petrolleri Anonim Şirketi adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yeni BP artık 700 istasyonu ile tüketiciye yeni bin yılın beklentilerini sunmayı hedefliyor ve klasik bir enerji şirketi olmaktan uzaklaşıyor.

BP ailesine katılmak istiyorsanız özgeçmişiniz oluşturarak ya da mevcut özgeçmişinizde gerekli güncellemeleri gerçekleştirerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvurunuz oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temas kurulacaktır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

2 yorum

  1. bp tesısılerıne gırmek ısterım ama bsakanımım aracıyla recep alttepe nın refanısyla karay ozak murat dogan basakanımımız kadıyla gelmek ıstıyoruz bıze yardımcı olursnuz seveımırım 055535950562

  2. mrb ben suat gözü tok bim marketinizde calışmak istiyorum lise mezunuyum reyonunuzda calışmak istiyorum sertifikam agır vasıta ehliyetim var dogukent mahallesi havuzlu sok.yesil.ay.apt.no.8/1 ELAZIG CEP NUMARAM 05345640954 dileklerimle arz ederim…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*