Arma Filtre İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

arma-filtre

Arma Filtre İş Başvuru Formu

Arma Filtre İş Başvurusu yaparak Arma Filtre ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Arma Filtre iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Arma Filtre A.Ş. 1988 yılında Adapazarı’nda kurulmuştur. Başlangıçta sadece filtre sistemleri konusunda çalışırken günümüzde faaliyet alanımız beyaz eşya, elektronik, otomotiv yan sanayilerini de içine alacak şekilde genişlemiştir. Toplam 32.000 m2 açık alan üzerinde 22.000 m2 kapalı alanda 2 fabrika ve 953 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Adek Bautelie GmbH 1992 yılında Almanya’nın Dusseldorf şehrinde kurulmuş olup, ürünlerimizin Avrupa pazarına satışından sorumludur.www.adek-bauteile.de.

Arma S.R.L. İtalya’daki müşterilerimize daha etkin bir hizmet sağlamak amacı ile 2006 yılında İtalya’nın Fabriano kentinde kurulmuştur. www.armasrl.com

Arma USA Kuzey, Güney Amerika ve Güney Doğu Asya’da satışlarımızın ve hizmet kalitemizin arttırılması amacı ile 2004 yılında California Los Angeles merkezli kurulmuş bir organizasyondur.

Arma Bautelie Sp. Z O.O. Polonya’daki müşterilerimize yönelik depolama, lojistik ve müşteri hizmetlerinin daha etkin bir şekilde koordine edilmesi amacı ile 2007 yılında faaliyete başlamıştır.

ARMA Componente S.L. İspanya’daki hizmet kalitemizin arttırılması amacı ile 2010 yılında İspanya/Barcelona-Castelldefels’de kurulmuştur.

İş başvuru formu için tıklayın.

 

8 yorum

  1. Slm merhaba ben özel bi otomiv yedek parça şirketinde 2006 yılından bu yana gazaltı kaynakçısıyım ayrıya forklift sertifikam olup kullana biliyorum orta okul mezunuyum ovardiyesiz bölümde sizinle çalışmak isterim kolay gelsin hayırlı çalışmalar 0537 414 58 02 1985 doğumluyum sakarya srrdivan yazlık beldesinde ikamet ediyorum

  2. Slm merhaba ben özel bi otomiv yedek parça şirketinde 2006 yılından bu yana gazaltı kaynakçısıyım ayrıya forklift sertifikam olup kullana biliyorum orta okul mezunuyum vardiyesiz bölümde sizinle çalışmak isterim kolay gelsin hayırlı çalışmalar 0537 414 58 02

  3. Hayirli gunler ben 4 yildir adapazarinda ikamet etmekdeyim ve tekstil fabrikasinda vardiya amiri makinaci olarak calisdim bundan once 3sene mert plastik malatya fabrikasinda muf oparetoru olarak calisdim malatyaliyim ve sizin fabrikanizda calismak istiyorum tel:05427676067 bu numaram hayirli isler

  4. 1990 Doğumlu Sakarya merkezde ikamet edip Kocaeli üniversitesi iktisat fakültesi mezunuyum , firmanızda eğitim gördüğüm bölüme uygun bir departmanda çalışmak isterim olumlu olumsuz tarafıma dönülmesini rica ederim .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*