Schindler İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Schindler İş Başvuru Formu

Schindler İş Başvurusu yaparak Schindler’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Schindler iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dünya çapında 1000’in üzerinde şubesiyle Schindler, neredeyse her ulus tarafından temsil edilir. Çalışanlarımız, müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak ve onların mali ve operasyonel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için gereken ilgili becerilere ve deneyime sahiptirler.

Fakat, çalışanlarımızdan ekip çalışması ve paylaşılan sorumluluk ile karakterize edilen bir çalışma ortamı oluşturmalarını da bekliyoruz. Liderlerimiz, açıklık ve odak oluşturmalı, ekiplerine kendini adamalı ve ekiplerini saygı, güven ve adalet ilkeleriyle yönetmelidir.

Schindler’de Kariyer

İster öğrenci olun ister mezun veya deneyimli bir profesyonel, dünyanın her yerinde ilgi çekici sayısız kariyer seçeneklerimiz mevcuttur. Bu seçeneklerin çoğu ürünlerimiz, asansörler ve yürüyen merdivenler ile yakından ilişkilidir.

140 yılı aşkın süredir erişim alanındaki uzmanlar olarak, kariyerlerin nasıl geliştiğini anlıyoruz. Zorlu görevlerde yer almaya, farklı kültürlerle çalışmaya hazırsanız, dinamik ve heyecan verici bir ortamda çalışmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Muhasebe Uzmanıİstanbul (Asya)
2Satış Mühendisi- Güneydoğu AnadoluAdana +1 il daha
3Arıza Bakım Teknisyeni- İstanbul Havaalanı (İga)İstanbul (Avr.)
4Lojistik Operasyon Sorumlusuİstanbul (Asya)
5Genel Başvuruİstanbul (Tümü)
6Teknik Servis Mühendisiİstanbul (Tümü)
7Arıza Bakım Teknisyeni- Türkeli TrabzonTrabzon

5 yorum

  1. Yürüyen merdiven tenikker lik bakım mekananik elektirik bilgisi zayıf ideale eder i bir imanklar gelmek isterim kendimi daha iii yerler getirmek isterim saygılarımla 0538 040 87 48

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*