Arzum İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

arzum

Arzum İş Başvuru Formu

Arzum İş Başvurusu yaparak Arzum ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Arzum iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Arzum İnsan Kaynakları’nın temel felsefesi, kurumun iş hedefleri doğrultusunda İnsan Kaynakları Stratejilerini belirlemek ve Yönetimin Stratejik İş Ortağı olarak politika ve stratejilerin hayata geçmesini sağlamaktır.

İşe alım:
Şirketimizin işe alım süreci, öncelikli olarak İnsan Kaynakları Departmanı’na ulaştırılan özgeçmişlerin, ihtiyaç duyulan pozisyona uygunluğunun değerlendirilmesi ile başlamaktadır. Adaylar açık pozisyonlara Arzum web sitesi veya kariyer.net web sitesi üzerinden başvuru yapabilmektedir. Ayrıca gerekli olduğunda danışmanlık şirketleri ve profesyonel network sitelerinden de işe alım sürecinde yararlanılmaktadır. Uygun adaylarla ilk mülakat İnsan Kaynakları ve Bölüm Müdürü tarafından yapılmakta ve adayın iş tecrübeleri sorgulanmaktadır. İlk mülakatı başarıyla geçen adayların e-mail adreslerine Mesleki Kişilik Envanteri gönderilmektedir. Mesleki Kişilik Envanteri, adaylarımızın kişilik özelliklerinin iş yaşamları üzerinde nasıl bir etki yaptığını ölçmek amacıyla kullanılan bir araçtır.
Sonrasında, adaylar Bölüm Direktörlerinin de katıldığı yetkinlik bazlı mülakata davet edilmektedirler. Değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunan adayların referans araştırması yapılmakta ve yazılı iş teklifi aşamasına geçilmektedir.

Performans Değerlendirme 

Şirketimizde uyguladığımız performans sistemi, şirketimizin stratejik planlarına paralel takım hedefleri çerçevesinde değerlendirilmektedir. Sene başında her bölümün SMART hedefleri belirlenmekte ve sene sonunda hedef sonuçları değerlendirilmektedir. Söz konusu değerlendirme sonuçları satış dışı çalışanlarımızın prim sistemine girdi sağlamaktadır.

Ayrıca, satış ekibinin aylık satış hedefleri doğrultusunda performansları takip edilmekte olup, söz konusu hedef sonuçları satış prim sistemine girdi sağlamaktadır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                   Şehir

Tedarik Planlama Uzmanı        İstanbul(Avr.)
GENEL BAŞVURU                     Türkiye
PURCHASING SPECIALIST    İstanbul(Avr.)
PRODUCT MANAGER              İstanbul(Avr.)

Başvurmak için tıklayın.

Türkiye’nin lideri…

Temelleri 1966 yılında atılan, Türkiye’de elektrikli ev aletleri sektöründe pazar lideri konumunda bulunan Arzum; Almanya, Azerbaycan, İran ve Irak başta olmak üzere 25 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

8 ürün kategorisinde; 250’den fazla ürününü tüketicileriyle buluşturan Arzum’un, uluslararası operasyonları ise Hong Kong ve Münih’te bulunan ofisler dışında dört kıtaya yayılan 30’a yakın ülkede sahip olduğu geniş dağıtım ağını kapsamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*