Aig Sigorta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

aig

Aig Sigorta İş Başvuru Formu

Aig Sigorta İş Başvurusu yaparak Aig Sigorta ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Aig Sigorta iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

AIG Sigorta, yaklaşık 100 yıllık deneyimi ve ürün çeşitliliği ile sigortacılık alanında öncü kuruluştur. Dünya genelinde 100’e yakın ülkede 60.000’den fazla çalışanı ile 88 milyondan fazla müşteriye hizmet veren AIG, her iş gününde 120 milyon USD’ye yakın hasar ödemesi yapan, ticari ve bireysel alanda 500’ü aşkın ürün ve hizmet paketi ile çalışmalarına devam eden global bir firmadır.

AIG, 1976 yılında Türkiye‘de ilk olarak şube şeklinde çalışmaya başlamış ve hemen akabinde sigorta şirketi ünvanını alarak Türkiye’ye her zaman güven duyan bir politika çerçvesinde yatırımlarına ve faaliyetlerine devam etmiştir.

Bugün AIG Sigorta A.Ş.’nin 250’ye yakın çalışanı, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Samsun, Adana illerinde Bölge Müdürlükleri, Trakya’da temsilciği ve bunlara bağlı 500’e yakın acentelikleri bulunmaktadır. AIG Sigorta A.Ş., müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için geliştirdiği sigorta ürünleri ile tüm dağıtım kanallarında yenilikçi bir yaklaşım sergilemektedir. Bu yaklaşım, sigorta müşterilerine en etkili şekilde ulaşmak için kullanılan doğrudan satış, bankalar aracılığı ile ürün dağıtımı, seçkin acente ağının yanı sıra yerel ve uluslararası brokerlerin kullanılmasıyla kendini göstermektedir.

AIG Sigorta A.Ş., bütün işletmelerin yararlanabileceği teknik uzmanlık, finansal güç, etkin ve üstün hasar servisi ile mutlak güvence sağlamaktadır. Küresel bir firma oluşumuz, uluslararası deneyimimiz ve etkin hasar ağımız ve kaliteli hizmetimiz, attığınız her adımda sizin yanınızda olacağımızın teminatıdır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                               Şehir
IT Manager                              İstanbul(Avr.) AIG Sigorta A.Ş.
Project Manager                     İstanbul(Avr.) AIG Sigorta A.Ş.
Multi Line Claims Manager İstanbul(Avr.) AIG Sigorta A.Ş.
Executive Assistant – Claims & Operations İstanbul(Avr.) AIG Sigorta A.Ş.
Senior Underwriter – Accident & Health İstanbul(Avr.) AIG Sigorta A.Ş.
Kış Dönemi Zorunlu Üniversite Stajyerleri İstanbul(Avr.) AIG Sigorta A.Ş.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*