Nexoff İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

nexoff

Nexoff İş Başvuru Formu

Nexoff İş Başvurusu yaparak Nexoff ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Nexoff iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacıyla 1981 yılında kurulan firmamız 1995 yılında Özlem Çelik Büro Mobilyaları olarak Limited Şirketi unvanı almıştır. 05.10.2000 tarihinde E-5 Karayolu üzerindeki fabrikasında 2007 yılında 2. fabrikasıyla faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır. Özlem Çelik Büro Mobilyaları NEXOFF markasıyla yurt içi ve yurt dışında daha da özgün ürünlerle ve daha mükemmel makine parkıyla yeni farklılıklarını ortaya koymaktadır. Yurtiçi ve yurt dışında birçok referansları bulunan ve birçok büyük projelerde imza atan NEXOFF, aynı zamanda ISO 9001:2000 KALİTE Yönetim ve TSE belgesine sahiptir. NEXOFF; Okul, yurt, hastahane, dershane, ofis mobilyaları, makam odaları, laminat-suntalem bölme elemanları, çok katlı modüler bilgi işlem mobilyaları ile sizlere her türlü hizmeti vermenin mutluluğunu her geçen gün artan tecrübe ve bilgisi ile yaşamaktadır.

NEXOFF, ürün Ağacı itibari ile BIZ-Line, COOL-Line, HIGH-Line, UP-Line serileri ile yeni ürün yelpazesine sahiptir.

Nexoffta Staj

Nexoff Ofis Mobilyaları olarak; lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanağı ile öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, Şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.

Hem başarılı öğrencileri bünyemize kazandırmak hem de öğrencilerimize önemli tecrübeler sağlamak istiyoruz.
Stajyer öğrenci alımlarımız yılda 2 dönem olup, öğretim yılının başında Meslek Lisesi Öğrencileri; yaz döneminde ise üniversitelerin ilgili bölümlerinden öğrencilerimizi istihdam etmekteyiz.

İnsan Kaynaklarının Misyonu:

Ofis Mobilyası  sektöründe öncü bir kuruluş olan Nexoff çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları’nın misyonu, Nexoff’ın ofis mobilyaları sektöründe üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynaklarının Vizyonu:

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak,şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip;potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak,ofis mobilyaları sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. 8 yıldır laminat parke işi yapıyorum inşaat işiyle bir kaç dal da deneyimim var ve gaz altı kaynak işini biliyorum yurt dışı ve Türkiye de sizinle çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*