SunExpress İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Sunexpress

SunExpress İş Başvuru Formu

SunExpress İş Başvurusu yaparak SunExpress ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda SunExpress iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

SunExpress’de Çalışmak

SunExpress çalışanları, şirketin çok kültürlü yapısından kaynaklanan ortamında, kariyerler yaşantıları için önemli avantajlar elde etmektedirler. Dünya genelinden 25 ülkeden 3000’e yakın çalışan şirketimizde görev yapmaktadır. Havacılık lisanı olan İngilizce şirketimizin her alanında aktif olarak kullanılmaktadır. Toplantılarımız & yazışmalarımız İngilizce olarak yapılmaktadır. Açık ofislerimiz iletişim ve yönetimimizde şeffaflığımızı temsil etmektedir.

İnsan Kaynakları Departmanı olarak, şirketimizin başarısının personel kalitesiyle doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Şirketimize eğitim düzeyi yüksek, değişime ve gelişime açık, şirket kültürünü benimseyen kişileri kazandırarak, İnsan Kaynakları Politikaları ve Stratejileri ile çalışan memnuniyetine dayanan SunExpress hedefleri doğrultusunda başarılı sonuçlara ulaşmak öncelikli hedefimizdir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon Adı                                                Şehir
TEKNİK DEPO ELEMANI Antalya
TURKISH AB INITIO PILOTS WANTED Antalya
CAPTAIN ** Tüm Türkiye
POWERPLANT ENGINEER Antalya
DOCUMENTATION STAFF Antalya
OPEN APPLICATION GENERAL Ankara, Antalya, …
FIRST OFFICER Ankara, Antalya, İzmir
PERFORMANCE ENGINEER Antalya
ERP PROJECT CHIEF Antalya
OCC TECHNICAL DESK OFFICER Antalya
OCC GROUND DESK OFFICER Antalya
GENEL BAŞVURU – ENGELLİ KADROSU Ankara
QUALITY SPECIALIST Antalya
UÇUŞ HOSTESİ (KABİN MEMURU) Türkiye Geneli

İş başvuru formu için tıklayın.

9 yorum

  1. mrb ben arif antalyadan türkçem süper almancam ingilizcem idare eder ve ingilizce almanca kursuna gidiyorum dahada bellemek istiyorum uçakta çalışırsam daha iyi bellerim uçakta çok çalışmak istiyorum 05454648295 aramanızı bekli,yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*