Akenerji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

akenerji

Akenerji İş Başvuru Formu

Akenerji İş Başvurusu yaparak Akenerji’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Akenerji iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akkök Şirketler Grubu’nun temeli, 1952 yılında Sayın Raif Dinçkök tarafından Aksu İplik Dokuma ve Boya Apre Fabrikaları’nın kurulmasıyla atılmıştır.

Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir büyüme sergileyen Akkök Grubu 50 yıl sonra bugün, Tekstil, Kimya, Enerji, Gayrimenkul Yatırımcılığı 17’ye yakın endüstriyel ve ticari şirketiyle, 4.013 çalışanı bünyesinde barındırır hale gelmiştir.

Akkök Grubu şirketlerinden Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş., Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş., Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. ve Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI 
Çalışan memnuniyetine dayalı insan kaynakları uygulamaları doğrultusunda, sahip olduğu kaliteli iş gücü ile sektörde örnek teşkil eden, herkesin mensubu olmayı tercih ettiği bir kurum olmaktır.
İnsan Kaynakları politikamızın temeli; çalışanlarımızın ihtiyaç duyduğu desteği uygun ve adil bir şekilde almalarının sağlanması ve çalışanların performansını artıracak öğrenme ve gelişim olanakları için fırsat eşitliğinin yaratılmasıdır. 

ORGANİZASYONEL GELİŞTİRME:
 
Herkese eşit fırsat tanımayı,

SEÇME VE YERLEŞTİRME:
 
Doğru işe doğru insan almayı ve doğru insanı atamayı,

ÜCRET YÖNETİMİ:
 
Performans ve Yetkinlik etkisini göz önünde bulundurarak eşit işe eşit ücret ödemeyi,

PERFORMANS YÖNETİMİ:
 
Başarıya bağlı değerlendirmeyi yapmayı,

ÖDÜLLENDİRME:
 
Zamanında tanımayı ve takdir etmeyi,

ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ:
 
Çalışma barışının sürekliliğini sağlayarak verimliliği artırmayı,

İLETİŞİM
 
Zamanında ve doğru bilgilendirmeyi, iş süreçlerini tanıtmayı, bunun için gerekli organizasyonları gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*