Mogaz İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Mogaz

Mogaz İş Başvuru Formu

Mogaz İş Başvurusu yaparak Mogaz’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Mogaz iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mogaz Petrol Gazları A.Ş. 1963 yılında Mobil Oil T.A.Ş. ve Koç Topluluğu ortaklığı ile kurulmuş Türkiye’nin ilk LPG dağıtım şirketlerinden biridir.

1993 yılına kadar Mobil Oil T.A.Ş. ve Koç Topluluğu ortaklığı, Mobilgaz markası ve Mobil Petrol Gazları A.Ş. ünvanı ile faaliyet gösteren şirketimiz, aynı yıl sermaye yapısı itibari ile tamamen Koç Topluluğu bünyesine katılmış ve ticari faaliyetlerini Mogaz Petrol Gazları A.Ş. ünvanı ile sürdürmeye devam etmiştir.

Seçme ve Yerleştirme 

Yeni çalışanların şirkete kazandırılması sürecinde, her yönetim kademesinden sağlanan katılım ile grup mülakatları, vaka çalışmaları, sunumlar, İngilizce testi, kişilik envanteri uygulaması ve referans araştırması aşamaları gerçekleştirilmektedir. Seçim aşamasından sonra çalışanlar Koç Topluluğu ve Aygaz Grubu tanıtımını içeren oryantasyon programına tâbi tutulmaktadır. 

Performans Yönetimi 

“Performans Yönetim Sistemi”, hedeflerin üst yönetimden başlayarak tüm çalışanlara yayılımı prensibine dayanmaktadır. Çalışanların performansları hedef kartları ile takip edilmekte ve sayısal kriterlerle değerlendirilmektedir. “Performans Yönetimi Sistemi”nin sonuçları, gelecek dönem ücretlerinin belirlenmesinde, kişisel gelişim planlamasında ve yönetici potansiyel tespitinde kullanılmaktadır. 

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*