Lidersan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

lidersan

Lidersan İş Başvuru Formu

Lidersan İş Başvurusu yaparak Lidersan’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Lidersan iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Lidersan, Altunkaya Şirketler Grubu’nun nakliye ve ticaretten sonra sanayiye atılma kararı almasıyla kuruldu. Hijyenik ürünler ve gıda maddeleri alanlarında ürettiği kaliteli ve güvenilir markalarla dünya pazarlarına açıldı. Gaziantep’te bulunan fabrikasıyla şehir halkı için önemli bir istihdam yaratan Lidersan bölgenin önemli üreticileri arasında yer alırken gün geçtikçe gelişimini de sürdürüyor.

Confy ve Potty markalı bebek bezleriyle Ortadoğu başta olmak üzere birçok pazarda raflarda yer alan Lidersan, uluslararası standartlardaki üretim kalitesi ve kapasitesiyle her gün milyonlarca çocuğun ve ailenin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bebek sağlığı gibi çok önemli bir konuda üretim yaptığının bilinciyle hareket eden Lidersan son teknoloji ürünü aletlerle donatılmış modern tesislerinde hijyenik ortamlarda üretim yapmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                     Şehir/Ülke                        Firma Adı
Elektrik Otomasyon Mühendisi Gaziantep ALTUNKAYA İNŞ.NAK.
Güvenlik Görevlisi Gaziantep ALTUNKAYA İNŞ.NAK. GIDA TİC.A.Ş.
Güvenlik Sorumlusu (Emekli Polis) Gaziantep ALTUNKAYA İNŞ.NAK.
Ziraat Mühendisi Şanlıurfa ALTUNKAYA İNŞ.NAK. GIDA TİC.A.Ş.
Akaryakıt Pompacısı Gaziantep ALTUNKAYA İNŞ.NAK. GIDA TİC.A.Ş.

Başvurmak için tıklayın.

3 yorum

  1. Veteriner teknikeriyim.hayvan bilgim var.umit yener yilmaz bey aracilgiyla bas vuruyorum alanimla ilgili bir is pozisyonu varsa calismak istiyorum. Umit bey de referansim .0543 299 14 81 numaram bu umarim calismak istersiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*