Aksa Akrilik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

aksa-akrilik

Aksa Akrilik İş Başvuru Formu

Aksa Akrilik İş Başvurusu yaparak Aksa Akrilik’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Aksa Akrilik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Neden Aksa?

1968 yılından beri Akrilik Elyaf sektöründe olan AKSA, sadece “üretici” olarak değil “teknoloji geliştirici” olarak da bu alandaki markasını tüm dünyaya kanıtlamış ve kurulduğu günden beri 60 kat büyüyerek bugün dünya akrilik elyaf pazarının %14’ünü elinde tutma başarısını göstermiştir.

Bugün AKSA, sadece Akrilik Elyaf alanında değil, Karbon Elyaf alanında da Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Bir fikir ile başlayan Karbon Elyaf Yolculuğu ayrı bir iş alanı olarak; hem teknoloji hem de ürün üreterek kendi yoluna devam etmektedir.

AR-GE Merkezi’miz, bilgi birikimimizi farklı alanlara aktararak geleceğimizi garanti altına alacak projeleri gerçekleştirmektedir.

Enerji Birimimiz, artan enerji ihtiyacımızı tam zamanında ve kesintisiz sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Başarımızın altında yatan en önemli kaynağımız ise İNSAN’ımız ve ÖĞRENEN & ÜRETEN Organizasyon Kültürümüzdür.

AKSA’nın gelecekteki başarılarına katkı vermek, hayallerine ve vizyonuna ortak olmak isteyen yeteneklere her zaman ihtiyacımız vardır.

Kültürümüz

Kurumsal Değerlerimiz; tüm AKSA çalışanları tarafından benimsenen, kültürümüzün temelini oluşturan ve tüm çalışanlarımıza yön gösteren temel inançlarımızdır.

İş Ahlakımız :
Etik değerlerimize uyarız ve uyan kişiler ve firmalar ile çalışmayı tercih ederiz.

Müşteri Odaklılık:
Müşterilerimizin memnuniyetini, müşterilerimize değer yaratan yeni ürünler ve hizmet ile sağlarız. Kalite, servis, üretebilirlik, fiyat ve termin konularında en iyi olmak hedefimizdir.

Takım Çalışması ve İşbirliği:
Takım içinde uyum, dayanışma ve işbirliğine önem veririz.

Yaratıcılık ve Yenilikçilik:
Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere işimizin her alanında, tüm süreçlerimizde yaratıcılık ve yenilikçiliği ön planda tutarız.

Sağlık, Emniyet, Çevre:
Çevremiz, iş yerimiz, ürünlerimiz ve tüm üretim süreçlerimiz, emniyet ve çevre konularındaki mükemmeliyetçi yaklaşımlarımızı ve uygulamalarımızı yansıtır. İş sağlığı ve güvenliğini, tasarımdan başlayarak satış sonrası servise kadar tüm çalışmalarımızda en öncelikli konu olarak ele alırız.

Sürekli Öğrenme ve Gelişim:
Çalışanlarımız yaratma ve ilerleme gücümüzdür. Çalışanlarımızın katılımına, yetkelendirilmesine ve ekip çalışmasına önem veririz. Sürekli öğrenir ve gelişiriz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

2 yorum

  1. 23 yıl türk silahlı kuvvetlerinde çeşitli görevlerde çalışıp emekli oldum. her yerde bölgede taşınabilir silahım mevcut ve silahlı özel güvenlik sertirikam var bana uygun bir iş olursa memnon olurum teşekkürler 05556171016

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*