Adeka İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Adeka İş Başvuru Formu

Adeka İş Başvurusu yaparak Adeka’nın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Adeka iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Seçme Yerleştirme

Doğru işe doğru insanı bulmak en temel işlevlerimizdendir. Bunun için İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından mülakat ve yapılan testler doğrultusunda işe alım sürecini yönetmektedir.

Genel nitelikler:

Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Edirne, Gaziantep, Hatay (İskenderun), İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Konya, Malatya, Muğla, Sivas, Uşak, Yozgat llerinde ikamet eden,

Takım arkadaşları arıyoruz

ADEKA HAKKINDA

Türk ilaç sanayinin köklü ve önde gelen kuruluşlarından biri olan ve 2006 yılında 50. yılını kutlayan ADEKA İlaç, Anadolu’da kurulan ilk ilaç firmasıdır.
ADEKA, 1956 yılında, genç Türkiye Cumhuriyeti’nin yetiştirdiği bir grup ilk kuşak aydın girişimci tarafından kurulduğu günden beri, misyonu doğrultusunda ve “önce insan” felsefesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kuruluşundan itibaren benimsediği yüksek standartlar ile Türk ve dünya tıbbına hizmet etmeyi amaç edinmiş olan Adeka İlaç, insan sağlığına yönelik hizmetlerini daha üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.

Gelişmiş teknolojik olanakları ve uzman kadrosu ile ADEKA İlaç, ilaç üretimi alanındaki yatırımlarını hızlandırarak cGMP ve cGLP standartlarına uygun tesislerinde yılda 65 milyon kutu kapasite ile tablet, film kaplı tablet, draje, kapsül, şurup, pomat, krem ve ampul başta olmak üzere birçok değişik farmasötik formda üretime devam etmektedir.
ISO 9001-2000 belgesini 2005 yılında alan ADEKA, benzersiz orjinal ilaçlar ve ayırt edici özelliklere sahip eşdeğer ilaçlarının yanı sıra ayrıcalıklı nutrasötik preparatlarıyla, sağlık destek ürünlerinde de kaliteye verdiği önemi vurgulamaktadır.

Uluslararası iş ortaklığı kurduğu dünyanın önde gelen firmalarına ait ürünlerin üretim ve ithalatını gerçekleştirmekte, yeni lisans anlaşmaları ile sağlık sektörünün artan beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. 1977 samsun doğumluyum 18 yıl kaynak ustalığı yaptım 6 yıl kadar da inşaat elektirik tesisatında çalıştım sizin gibi köklü bir firmayla çalışmak isterim tel 0532 726 78 77 x0541 202 94 08

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*