Zorlu Tekstil İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Zorlu Holding Hakkında

Merkezi Tekirdağ Lüleburgaz’da bulunan ZORLU Tekstil Aş. Bilindiği gibi ZORLU HOLDİNG kuruluşudur.

Zorlu Grubu olarak; Tekstil, Tüketici Elektroniği, Enerji, Gayrimenkul, Madencilik ve Metalürji olmak üzere 5 ana faaliyet alanımızda; 60’ı aşkın şirketimizle Türkiye için katma değer yaratmaya devam ediyoruz. 155’i aşkın ülkede, milyonlarca insanın hayatına dokunurken; Akıllı Hayat 2030 sürdürülebilirlik yaklaşımımızla topluma, çevreye, tüm paydaşlarımıza ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzun bilinciyle hareket ediyoruz. Kurumsal değerlerimiz ve etik ilkelerimizi rehber alıyor; her geçen gün güçlenerek büyüyen ve etki alanını genişleten büyük bir aile olmanın farkındalığıyla sürdürülebilir ve güvenli yarınlar için çalışıyoruz.

  • Zorluteks Tekstil, bünyesinde yer alan perde ve ev tekstili üretim tesisleri, pazarlama şirketi ve dünyaca ünlü markaları ile ev tekstilinin lider kuruluşlarındandır. Zorluteks Tekstil’in ana faaliyet konusu perde ve ev tekstili ürünleri (çarşaf, nevresim takımları, yatak örtüsü, masa örtüsü, pike) üretimi ve pazarlamasıdır.
  • Zorluteks Tekstil bünyesindeki üretim tesislerinde ayrıca ev tekstili ve perde dokuma-örme, terbiye ve konfeksiyon fabrikaları bulunmaktadır. 108,000 m2 kapalı alana sahip ev tekstili üretim tesislerinde dünyada ilk olarak kullanılan tezgah ve makinalarla yıllık 96 milyon metre nevresim, pike, yastık kılıfı, çarşaf, lastikli çarşaf, masa örtüsü, yatak örtüsü, pamuklu perdelik kumaş ve havlu gibi farklı ev tekstili ürünlerini üretilmektedir. Modern makine parkuru ve 60,000 m2 kapalı alanı ile perde fabrikası ise iç piyasaya olduğu kadar dış piyasalara da çalışmaktadır. Üretimin %62’sini başta Amerika, Avrupa ve Rusya olmak üzere dünyanın farklı bölgelerine ihraç edilmekte; üretimin geri kalanı ise; Taç, Linens gibi Türkiye’nin dev markaları için gerçekleştirmektedir.
  • Zorluteks Tekstil dev üretim tesislerindeki yüksek üretim kapasitesi, üretim gücü, üstün ürün kalitesi, çevre ve çalışan sağlığına verdiği önem ve çalışma koşulları ile dünyanın en modern ve en büyük entegre tekstil tesisleri arasında yer almaktadır.
  • İstanbul’daki genel merkezinin de koordinasyonunda, ulusal pazarın yanı sıra, BDT ülkeleri ve diğer deniz aşırı ülkelerde tekstil ürünlerinin dağıtım ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Mutfak Komiİstanbul(Avr.)
Servis Elemanıİstanbul(Avr.)
Servis Komiİstanbul(Avr.)
Uçak Bileti Satış Yetkilisiİstanbul(Avr.)
Acil Nöbet Hattı – Uçak Bileti Satış Yetkilisiİstanbul(Avr.)
Bilgi Teknolojileri Proje Yönetim Ofisi Müdürüİstanbul(Avr.)
Kıdemli Avukat – Rekabet Hukukuİstanbul (Tümü)
Hukuk Destek Elemanıİstanbul (Tümü)
Senior Lawyerİstanbul(Avr.)
Executive Assistantİstanbul(Avr.)
Misafir Karşılama Elemanıİstanbul(Avr.)
Barboyİstanbul(Avr.)
Kurumsal Yurt Dışı Otel – Satış Yetkilisiİstanbul(Avr.)
Merkezi Uygulamalar Bilgi Teknolojileri Yöneticisiİstanbul(Avr.)
Hazine Uzman Yardımcısıİstanbul(Avr.)
Investor Relations Specialistİstanbul(Avr.)
Vize Danışmanıİstanbul(Avr.)
Process Risk&Internal Controls Supervisorİstanbul(Avr.)

4 yorum

  1. Değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum saygılar iyi bir şekilde çalışırım verilen görevleri yerine getirir itiraz etmem herşeyin en iyisini yapmaya çalışırım saygılar 05443208700

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*