Teknogon İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Teknogon Hakkında

HMY, perakende mobilya mühendisliği, üretimi ve montajında ​​lider çok uluslu bir gruptur. Ayrıca, markalar ve perakende danışmanlığı, tasarım ve mimari hizmetleri, site ve proje yönetimi, genel müteahhitlik ve teknoloji çözümleri sunuyoruz. Ekibimize dahil edin ve projelerimizi tamamlamaya yardımcı olun. Uluslararası bağlamda ve motive edici ve teşvik edici bir ortamda sürekli eğitim yoluyla profesyonel büyüme sunuyoruz.

HMY-Teknogon kurulduğu 1969 yılından günümüze, büyüyen Türkiye’nin aynası olan perakende sektörü ile büyümeye devam ediyor. 43 yıllık birikimini, yüksek teknoloji ve çağdaş tasarım ürünü raf sistemleri ve perakende ekipmanlarına dönüştürüyor.

Dünyanın lider ekipman üreticisi olan HMY’nin stratejik üssü olan HMY-Teknogon, Türkiye’mize olan inancını Çerkezköy’de 80.000 m2 alana inşa ettiği yeni fabrikası ile perçinlemiş bulunuyor.

HMY Grubunun Doğu Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu ve Afrika bölgeleri için üretim üssü olan HMY-Teknogon 80.000 m2 yeni ve modern üretim tesisleri ile Türkiye İhracatına ve İstihdamına katkı sağlamaya devam ediyor.

HMY-Teknogon, Türkiye’nin ve sektörünün potansiyeline olan güçlü inancı, yatırımları, insan kaynakları, üretim tesisleri ve hizmet kalitesiyle, yani tüm gücüyle Türkiye’nin geleceğine koşuyor.

Açık Pozisyonlar

Supply Chain SpecialistTekirdağ
Tedarikçi Geliştirme MühendisiTekirdağ
Proje MühendisiTekirdağ
Maintenance SpecialistTekirdağ

5 yorum

  1. daha önce çalışmıştım bursaya taşınmadan dolayı işten kendim ayrıldım çerkezköye tekrar geldim eyer işe alırsanız gelip görüşmek isterim marangos bölümünde çalışmış tım ersin abi yi çok severim onun yanında olmak sizinle çalışmayı çok istiyorum 05467372939

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*