Ziraat Sigorta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ziraat-sigorta

Ziraat Sigorta İş Başvuru Formu

Ziraat Sigorta İş Başvurusu yaparak Ziraat Sigorta’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ziraat Sigorta iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

PERFORMANS DEĞERLENDİRME SİSTEMİ

Çalışanların performansları hedefler doğrultusunda değerlendirilir ve sürekli gelişim amaçlanır. Performans Değerlendirme Sisteminin amacı Şirket misyonunun gerekleşmesinde çalışanın bireysel katkılarını görmesini sağlamak, çalışanın hedeflerinin Şirket hedef ve misyonları ile örtüşmesi, hedeflerin gerçekçi olması ve karşılıklı güven ortamı oluşması esasına dayanır.

EĞİTİM

Eğitimin temel amacı personelin bilgi ve beceri düzeyini yükselterek onları daha üst görevlere hazırlamak, temel fonksiyonu da personelin niteliklerini görev tanımlarındaki yazılı işlerin gerektirdiği düzeye çıkartmaktır.

Şirket personelini, mesleki bilgilerinin arttırılması, beceri ve davranışlarının geliştirilmesi ve bir üst göreve hazırlanması amacıyla yurt içinde ve dışında çeşitli kurumlarca düzenlenen kurslara, çeşitli işbaşı eğitim programlarına gönderebilir.

İŞ BAŞVURULARI

İşe alımlarda adayların işin gerektirdiği teknik bilgi ve yeterliliğe sahip olması beklenmektedir. Bu niteliklerin yanında iş tecrübesi ve teknolojiye yatkınlık aranan özellikler arasındadır.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*