Mardin Çimento İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

mardin-cimento-is-ilanlari

Mardin Çimento İş Başvuru Formu

Mardin Çimento İş Başvurusu yaparak Mardin Çimento’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Mardin Çimento iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1969 yılında, Güneydoğu Anadolu bölgesinin imarı ve kalkınmasına öncülük etmek, bir yandan bölgenin, diğer yandan Ortadoğu’daki komşu ülkelerin çimento talebini karşılamak amacıyla Mardin ilinde bir çimento fabrikası kurulması kararlaştırılmıştır. 

Fabrikanın kuruluş sermayesine Ordu Yardımlaşma Kurumu %40, Türkiye Çimento Sanayii T.A.Ş. %40, mahalli kuruluş ve şahıslar ise %20 oranında ortak olmuştur. 

Yapılan hammadde ve zemin etüdü çalışmaları sonucunda fabrikanın Mardin’e 6 km uzaklıkta, Kabala Beldesi sınırları içerisinde kurulmasına karar verilmiştir. 22 Temmuz 1969 günü temeli atılan, 1970 ve 1971 yıllarında makine siparişleri verilerek 28 Temmuz 1972 tarihinde montajına başlanan fabrika, 8 Eylül 1975 tarihinde işletmeye açılmıştır. Mardin Çimento Sanayii ve Ticaret A.Ş.’nin ilk çimento ihracatı 1975 yılında Ortadoğu ülkelerine toplam 10.273 ton olarak gerçekleşmiştir. 

İŞE ALIMLARDA

 İşin gerektirdiği nitelikler, kişisel beceriler ve bireysel performansları ele alınarak, objektif ve adil bir değerlendirme yapar,
 Çalışanların çalıştıkları birimin hedefleri ve grubun kendilerinden beklentileri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlar, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturur,
 Geri bildirimle yönetim anlayışının doğruluğuna inanır ve buna uygun ortamlar yaratır,
 Çalışanların kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri ve işlerini daha iyi yapabilmeleri için gerekli eğitim ve gelişim imkanlarını OYAK Akademi üzerinden sunar.

Başvurmak için tıklayın.

2 yorum

  1. slm ben siirt te oturuyorum siirt endüstri meslek lisesinde okudum elektrik bolümünde ama okulu beraktım suan acıkta okuyorum ocakta diplomamı alıyorum ihtiyac duyulursa sisinle calışmak istiyorum işim olursa evimi mardine getirecem arz dilerim cep.05436480149

  2. Mrb. yüksek kimyagerim. Akredite bir laboratuvarda bir yıl çimento fiziksel ve kimyasal analiz sorumlusuydum. İhtiyaç duyulursa sizinle çalışabilirim. İyi günler….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*