Vatan Kablo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

vatan-kablo

Vatan Kablo İş Başvuru Formu

Vatan Kablo İş Başvurusu yaparak Vatan Kablo’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Vatan Kablo iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kablo Sektörümüzün önde gelen firmaları arasında yer alan Vatan Kablo A.Ş. 1975 yılında İstanbul’daki tesislerinde üretime başlamıştır. Firmamız 1992 yılında çalışmalarını devam ettirdiği Çorlu’daki tesislerine taşınmıştır. Artan üretim kapasitesi ile birlikte, ihracat pazarlarına ağırlık verilmiş ve yurtiçi taleplerin daha etkin karşılanması sağlanmıştır. 20.000 m² si kapalı, 100.000 m² si açık sahada kurulu tesislerimize, 2006 yılı içinde tamamlanması planlanan Orta Gerilim Kablo Tesisi eklenecektir.

Yurtiçi pazardaki güvenilir isminin yanı sıra Vatan Kablo A.Ş., küreselleşen dünyada rekabeti yurtdışına taşımış ve başta Avrupa ülkelerine yaptığı ihracatı ile güçlü bir marka olmuştur.

Firmamız yüksek kaliteli anlayışı, profesyonel çalışması ile beraber modern üretim tesisleri ile sektörünün öncü kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Kapsamlı ürün ve sistem sertifikaları; TSE, HAR, TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistem Belgesi ile müşterilerine güven vermektedir.

Firma kalitesi, yılların tecrübesi, müşteri odaklı çalışma anlayışı, gelişen satış ve pazarlama ağı, genç ve dinamik insan kaynakları ile 21. Yüzyılda da müşterilerinin ve ülkesinin hizmetinde olacaktır.

Bilgi ve başvuru için tıklayın.

1 yorum

  1. İş arıyorum acil 34 yaşındayım elim herişe yatkındır 12 yıldır bir firmada çalıştım kırizden dolayı çıkarıldım zizin gibi iyi bir firmayla çalışmak isterim 3 çocugum var çalışmaya ihtiyacım var acil

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*