Pet Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

pet-holding

Pet Holding İş Başvuru Formu

Pet Holding İş Başvurusu yaparak Pet Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Pet Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özel sektörde 40 yıllık temiz bir geçmişimiz var. Çok farklı sektörlerde faaliyet gösteren, çalışkan, dürüst, cesur ve öncü bir kuruluşuz. Şirketlerimizde en büyük prensibimiz güvenilirlik ve dürüstlüktür. Benim iş hayatımı şekillendiren mottom “Her şeyi kazanabilirsin, itibar hariç”tir. Bu nedenledir ki, itibarımızı maddi tüm kazançların önünde tutan bir kuruluşuz. Boyun eğmeyen, doğru bildiği çizgiden şaşmayan, her esen farklı rüzgarda rotamızı değiştirmeyen bir ekibiz. Türkiye gibi girdapları çok olan bir memlekette 40 yılı güçlenerek sürmemizin en temel ögelerinden biri de budur. Kazandıkça paylaşan, paylaştıkça çoğalan bir grubuz. Çalışanlarımızla birlikte nice başarılara imza atmış olmamız benim en haklı gururumdur.

1974 yılında, Ankara’da, Prof.Dr. Güntekin Köksal tarafından Pet Ticaret Bürosu adı altında kurulmuştur. Adını petrol kelimesinin ilk üç harfinden alan Pet Holding, kurulduğu günden günümüze, dünyanın pek çok farklı bölgesinde petrol arama ve üretimi, madencilik, inşaat, turizm gibi farklı alanlarda başarılı projeler tamamlamıştır. Ulusal ve uluslararası pek çok ortaklığı bulunan şirketimiz, Türkiye, Orta Doğu, Orta Asya, Avrupa ve Afrika’da aktif olarak çalışmakta ve dünyanın 5 kıtasından ortaklıklar kurmaktadır. Uluslararası kültürü, iş ahlakı, dürüstlüğü, kazan-kazan ilkesini benimsemişliği ve insana verdiği değer ile Pet Holding, Türkiye’nin ve dünyanın saygı duyduğu firmalardan biri olmuştur. Pet Holding ilk olmaktan çekinmeyen, risk alabilen, öncü bir kuruluştur.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*