Vakıfbank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

vakifbank

Vakıfbank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu

Vakıfbank İş Başvurusu yaparak Vakıfbank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Vakıfbank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank’lı Olmak

VakıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

Vakıfbank’ta Kariyer Fırsatları

VakıfBank personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

VakıfBank’ ta, çalışma hayatınıza aşağıdaki unvanlarda görev alarak başlamanız mümkündür:

1. Memur

2. Uzman / Mali analist yardımcısı

3. Müfettiş yardımcısı

VakıfBank’ta kariyer yolunuz

Bankamızda, kariyer yolunuz müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı, mali analist yardımcısı ve memurluktan başlayarak genel müdürlük pozisyonuna kadar uzanmaktadır.

Kariyer yollarındaki ilerleme sınav, kıdem ve performans esasına dayanır.

İş Başvurusu

Personel ihtiyacına yönelik ilanlarımızı, gazetelerden ve/veya web sitemizden takip ederek, iş imkanlarımız ve işe başvuru koşullarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başvurmak için tıklayın.

6 yorum

  1. HARRAN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MALİYE BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.BANKACILIK SEKTÖRÜNDE KENDİMİ GELİŞTİREREK İLERLEMEK İSTİYORUM VE BU İLERLEMEYİ SİZİN BANKANIZDA GERÇEKLEŞTİRMEKTEN MUTLULUK DUYARIM.

  2. Uşak üniversitesi işletme bölümü mezuyum.Bu sene mezun oldum.Genç ve dinamik insanım.Ve bu işi gerçekten istiyorum.Başarılı olup yükseklere gelebileceğime inanıyorum.Teşekkürler

  3. TUNCELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ LİSANS MEZUNUYUM.BİLGİSAYARLI MUHASEBE,DİKSİYON,BİLGİSAYAR VE İNGİLİZCE SERTİFİKALARIM VAR.SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.TEŞEKKÜRLER.

  4. Süleyman Demirel Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum. Bu yıl mezunum. Deneyimim yoktur. ama öz güvenim vardır. bankacılık sektöründe çalışmayı çok istiyorum. bilgisayar ve diksiyon sertifikam vardır. kendimi geliştirmek ve kariyer hedeflemek istiyorum. Mesleğimde yükselmek istiyorum. Sizinle çalışmaktan çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*